رئیس سابق بارسلونا درباره احتمال جدایی لیونل مسی از این تیم به خاطر ناکارآمدی مدیران فعلی باشگاه ابراز نگرانی کرد.

رئیس سابق بارسلونا درباره احتمال جدایی لیونل مسی از این تیم به خاطر ناکارآمدی مدیران فعلی باشگاه ابراز نگرانی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان لاپورتا با ابراز نگرانی از احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا در پایان قرارداد فعلی‌اش (سال ۲۰۲۱) به دلیل نارضایتی وی از عملکرد مدیریت باشگاه، به اظهارات اخیر خوسپ ماریا بارتومئو رئیس آبی‌و‌اناری‌ها پوشان واکنش نشان داد. بارتومئو اخیراً ابراز اطمینان کرد که مسی در بارسلونا بازنشسته خواهد شد اما رئیس سابق باشگاه نظر دیگری دارد.

لاپورتا در حاشیه یک مراسم در بیمارستان سنت خوان کاتالونیا گفت: من می‌خواهم که مسی سال ۲۰۲۱ هم در بارسلونا بماند اما می‌ترسم که تصمیمات بد هئیت مدیره باشگاه منجر به اتخاذ تصمیمی معکوس از سوی مسی شود. در ضمن نام این ماجرای اخیر (متهم شدن باشگاه بارسلونا به فساد مدیریتی برای پرداخت یک میلیون یورو به یک مؤسسه رسانه‌ای جهت دفاع از مدیران باشگاه) هم «بارساگِیت» نیست، بلکه باید نام آن را بارتوگیت (اشاره به نام بارتومئو) بگذارند.

موضوع بعدی که لاپورتا، نامزد دوره بعدی انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا درباره‌اش صحبت کرد؛ بازگشت احتمالی ژاوی هرناندس به نوکمپ برای هدایت آبی‌و‌اناری‌ها بود. بارتومئو اخیراً مدعی شده بود که کاتالان‌ها دیر یا زود ژاوی را به عنوان سرمربی استخدام خواهند کرد.

لاپورتا در این باره هم اظهار داشت: اگر جای ژاوی باشم، هرگز تا زمانی که این هیئت‌ مدیره باشگاه را اداره می‌کند، به بارسلونا برنمی‌گردم. هر روز که می‌گذرد من بیشتر از قبل برای شرکت در انتخابات ریاست باشگاه انگیزه پیدا می‌کنم. یکسری شرایط خاص نیاز است که من احساس کنم برای اداره دوباره باشگاه راحت هستم.

این خبر حدود ۲۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.