باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد چند بازیکن خود از جمله بال انگلیسی‌اش را در لیست خروجی قرار دهد.

باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد چند بازیکن خود از جمله بال انگلیسی‌اش را در لیست خروجی قرار دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی «تلگراف» با انتشار گزارشی مدعی شد جسی لینگارد یکی از چند بازیکنی است که منچستریونایتد قصد دارد در این تابستان به فروش برساند تا از این طریق بودجه لازم برای جذب بازیکنان مدنظرش را به دست بیاورد.

طبق این گزارش، الکسیس سانچس، کریس اسمالینگ، مارکوس روخو، فیل جونز، دیوگو دالوت و لینگارد در لیست خروجی منچستریونایتد قرار دارند و مدیران این باشگاه انگلیسی به پیشنهادهایی که برای این بازیکنان خواهد شد، گوش فرا خواهند داد.

لینگارد که تنها یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، این فصل جایگاه ثابتی در تیم تحت‌هدایت اولگنار سولسشایر نداشته است. جونز و دالوت هم می‌شود گفت که در برنامه‌های سولسشایر جایی ندارند، این در حالی است که اسمالینگ، سانچس و روخو هم به تیم‌های دیگر قرض داده شده‌اند و به نظر باشگاه برنامه‌ای برای بازگرداندن آنها ندارد.

منچستریونایتد که تابستان گذشته رقم قابل‌توجهی را صرف جذب هری مگوایر، آرون وان‌بیساکا و دنیل جیمز کرد و در ادامه در پنجره زمستانی برنو فرناندس را نیز با هزینه نسبتاً بالایی به خدمت گرفت، نمی‌تواند در این تابستان بودجه قابل‌توجهی را برای جذب بازیکنان مدنظرش کنار بگذارد، مگر اینکه چند بازیکن خود را در این تابستان بفروشد.

گفته می‌شود منچستریونایتد اهدافی همچون جیدون سانچو هافبک انگلیسی بوروسیا دورتموند، جک گریلیش هافبک انگلیسی استون‌ویلا، میلان اشکرینیار مدافع اسلواکیایی اینتر و بن چیلول مدافع انگلیسی لسترسیتی را زیرنظر دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.