هافبک تیم فوتبال سایپا معتقد است که همه فکر می‌کردند که ما در ۳ بازی گذشته‌مان شکست می‌خوریم ولی سایپا با اتکا بر جوانانش یقه ۳ مدعی لیگ را گرفت.

هافبک تیم فوتبال سایپا معتقد است که همه فکر می‌کردند که ما در ۳ بازی گذشته‌مان شکست می‌خوریم ولی سایپا با اتکا بر جوانانش یقه ۳ مدعی لیگ را گرفت. صادق بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی با شهر خودرو اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل شهر خودرو انجام دادیم. ما خیلی هجومی بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم و بازیکن بزرگی مثل مهدی رحمتی نقش پررنگی در این بازی داشت تا شهر خودرو بتواند یک امتیاز کسب کند.

وی ادامه داد: ما در نیمه اول می‌توانستیم از ضربه پنالتی که به دست آوردیم به گل برسیم ولی با بدشانسی این موقعیت را از دست دادیم، البته رحمتی هم به خوبی عکس العمل نشان داد دست من را خواند و مانع از گلزنی‌ام شد.

هافبک تیم فوتبال سایپا افزود: برخلاف انتظار همه، ما در ۳ بازی سخت و مقابل ۳ تیم پرمهره و مدعی لیگ امتیاز کسب کردیم و بازنده نبودیم. همه فکر می‌کردند سایپا در این بازی‌ها شکست می‌خورد و در پایین جدول قرار می‌گیرد، ولی تیم ما با اتکا به نیروی جوانی یقه ۳ مدعی لیگ را گرفت.

بارانی در خصوص عملکرد سایپا با صادقی در این فصل تصریح کرد: من خودم هم از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان اضافه شدم و می‌دانم که او کار بزرگی برای آینده و توسعه فوتبال انجام می‌دهد. صادقی خودش را فدای هدفش در سایپا کرد. در این فوتبال که همه به دنبال نتیجه هستند او با میدان دادن و برنامه ریزی روی جوان‌ها نشان داد مربی با برنامه‌ای هست. من به مدیریت باشگاه تبریک می‌گویم که در این شرایط از صادقی حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: تیم ما این‌قدر جوان دارد که در همین بازی با شهر خودرو، بازیکن ۱۸ ساله برای تیم ما به زمین آمد و با انگیزه بالایی هم بازی کرد. قطعا این تیم اگر دو سال کنار هم بازی کند به زودی مدعی قهرمانی لیگ خواهد شد.

هافبک تیم فوتبال سایپا در پایان در خصوص بازی مقابل پیکان خاطرنشان کرد: بازی سختی مقابل پیکان داریم. من پیش از این در پیکان بودم و این تیم را دوست دارم ولی در حال حاضر تمام تلاشم را برای موفقیت سایپا به کار می‌گیرم. ما بازیکنان همه سعی‌مان را می‌کنیم تا مقابل پیکان به پیروزی برسیم و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.