مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال گفت که نقاط ضعفی در رفایت پروتکل‌های بهداشتی در این مسابقات دیده می‌شود.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال گفت که نقاط ضعفی در رفایت پروتکل‌های بهداشتی در این مسابقات دیده می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبرز محمود‌‌زاده در گفت‌و‌گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان، درباره مسابقات هفته‌های پایانی لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: کمیته‌های قضایی فدراسیون فوتبال همانند سال‌های گذشته، در کنار سازمان لیگ برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات تلاش می‌کنند. همچنین با دستور سرپرست فدراسیون فوتبال در هفته‌های اخیر، نمایندگان کمیته‌های انضباطی و اخلاق به صورت محسوس و نامحسوس به مسابقات اعزام خواهند شد.

وی افزود: نظرات کمیته‌های مختلف و سرپرست فدراسیون را در سایت رسمی فدراسیون فوتبال ابلاغ کردیم و باشگاه‌ها را به بازی جوانمردانه دعوت کرده‌ایم.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال با اشاره به ضدعفونی ورزشگاه‌ها در شب قبل از برگزاری مسابقات گفت: علاوه بر ورزشگاه‌ها، رختکن‌ها نیز با استاندارد پروتکل‌های بهداشتی باز می‌شود، اما با توجه به جدید بودن این اتفاق، نقاط ضعفی نیز مشاهده می‌شود. سازمان لیگ از همه باشگاه‌های لیگ دسته اول تشکر می‌کند که در سه هفته اخیر با ما همکاری کامل را داشته‌اند.

محمودزاده در مورد مشکلات اقتصادی لیگ یک بیان کرد: منابع مالی باشگاه‌های لیگ دسته اول کمتر است، اما هزینه‌ها با تیم‌های لیگ برتر برابری می‌کند.

وی درباره مسئله امتیاز فروشی تیم‌های وسط جدول تصریح کرد: در این خصوص با چند باشگاه میانه جدولی تماس گرفتم و صحبت‌هایی با مربیان و مدیران تیم‌ها داشته‌ام. اکنون نیز برخی پرونده‌های حقوقی تشکیل شده و در حال پیگیری است، اما این پرونده‌ها رسانه‌ای نشده‌اند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.