بانوی پیر قرارداد بازیکنی که تابستان سال گذشته در صدد فروش او بود را تمدید می‌کند.

بانوی پیر قرارداد بازیکنی که تابستان سال گذشته در صدد فروش او بود را تمدید می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابیو پاراتیچی مدیرورزشی باشگاه یوونتوس اعلام کرد که باشگاه یوونتوس با پائولو دیبالا و مدیربرنامه‌های او برای تمدید قرارداد این بازیکن وارد مذاکره شده است.

دیبالا تا سال ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد و تابستان سال گذشته بیانکونری قصد داشت او را به منچستریونایتد و حتی اینتر هم بفروشد. تاتنهام هم دیگر مشتری این بازیکن آرژانتینی بود. در نهایت با مخالفت خود بازیکن این ستاره ۲۷ ساله در یوونتوس ماند و از قضا در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده به طوری که در ۴۰ بازی‌اش برای تیم تحت هدایت مائوریتزیو ساری، روی ۳۰ گل به صورت مستقیم تأثیرگذار بوده است.

پاراتیچی درباره برنامه یوونتوس برای آینده دیبالا گفت: ما مدتی است که با مدیربرنامه‌های دیبالا وارد مذاکره شده‌ایم. او برای ما بازیکن بسیار مهمی است. یوونتوس برای خرید او (از پالرمو) سرمایه‌گذاری سنگینی انجام داد. خرید دیبالا ریسکی بزرگ بود اما ما همیشه به توانایی‌های او ایمان داشتیم. ما حتی پیراهن شماره ۱۰ تیم‌مان را به او دادیم، پس این نشان می‌دهد که ما همیشه به او ایمان داشتیم.

ادعای پاراتیچی در حالی است که تابستان سال گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر تمایل او برای معاوضه دیبالا با مائورو ایکاردی مهاجم وقت اینتر هم شنیده می‌شد و اگر خود دیبالا موافقت می‌کرد اکنون به جای یوونتوس در منچستریونایتد بازی می‌کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.