سرمربی تیم فوتبال لاتزیو بعد از باخت خانگی شاگردانش در هفته سی‌و‌دوم سری A اعتراف کرد که کسب اسکودتو برای تیم او هدفی واقع‌بینانه نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال لاتزیو بعد از باخت خانگی شاگردانش در هفته سی‌و‌دوم سری A اعتراف کرد که کسب اسکودتو برای تیم او هدفی واقع‌بینانه نبوده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی پس از باخت ۲ بر یک روز گذشته (شنبه) لاتزیو مقابل ساسولو در ورزشگاه المپیکو که سومین باخت متوالی این تیم بود و منجر به افزایش فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین به ۸ امتیاز شد، گفت: بازیکنان ما با تمام توان‌شان تلاش کردند. متأسفانه در این مقطع باز هم کافی نیست. ما طی چند روز اخیر بارها با بازیکنان‌مان صحبت کرده‌ایم. با این فاصله کم میان بازی ها، واقعاً مشکلات زیادی داریم. ساسولو آنقدر بازیکن روی نیمکتش داشت که توانسته بود با ۹ تغییر نسبت به بازی قبلی، ترکیبی متفاوت را به میدان بفرست اما ما فقط مجبور بودیم با همان ترکیب و آرایشی به میدان برویم که در بازی مقابل لچه داشتیم و همان اتفاقی رخ داد که در آن بازی افتاد. یک بار دیگر ما گل زدیم و جلو افتادیم و در پایان باختیم. خودتان می‌توانید ببینید که ما به اندازه کافی تندوتیز نیستیم چون داریم گل می‌خوریم، اتفاقی که تا سه ماه پیش به این آسانی رخ نمی‌داد.

اینزاگی درباره دگرگون شدن وضعیت تیمش پس از وقفه سه ماه لیگ به خاطر شیوع کرونا هم اظهار داشت: بیشتر از همه از این افسوس می‌خوریم که بازیکنان‌مان در طول مدت قرنطینه تمرین داشتند. با این حال تنها ۱۰ دقیقه پس از آغاز دوباره مسابقات مشکلات ما شروع شرد. لوکاس لیوا، دانیلو کاتالدی، آدام ماروسیچ، راموس، خواکین، کورئا، بابی آدکانیه همگی دچار مشکل شدند. بعد هم که نوبت به سناد لولیچ رسید.

سرمربی لاتزیو در پایان درباره شانس قهرمانی تیمش تأکید کرد: ما چند امتیاز دیگر می‌خواهیم چون اسکودتو برای ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. صحبت از قهرمانی لاتزیو همیشه کمی اغراق‌آمیز بود چون ما باید واقع‌بین باشیم. این حرف من معنایش این نیست که ما تسلیم خواهیم شد. فصل آینده در لیگ قهرمانان ما قادر خواهیم بود که از بازیکنان بیشتری استفاده کنیم.

این خبر حدود ۲۵ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.