مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول گفت: با دستور سرپرست فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق مسابقات لیگ دسته اول را زیر نظر خواهد داشت.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول گفت: با دستور سرپرست فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق مسابقات لیگ دسته اول را زیر نظر خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: پس از صدور مجوزهای لازم از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش رقابت‌های لیگ دسته اول از سرگرفته شد و باشگاه‌ها ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده در زمینه مسائل اخلاقی و حاشیه‌ای نیز همانند گذشته عملکرد خوبی دارند با این حال ما در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیز وظیفه دارم برای پیشگیری از هرگونه شائبه مسابقات لیگ دسته اول را همچون گذشته رصد کنیم.

وی افزود: سرپرست فدراسیون فوتبال هم همواره بر برگزاری مناسب و شایسته مسابقات در همه زمینه‌ها تاکید دارد و خواهان دوری مسابقات لیگ دسته اول از حواشی بی‌فایده و مخرب است. به همین منظور بهاروند دستور داد در هفته های حساس باقی مانده لیگ دسته اول کمیته اخلاق حضوری پر رنگ تر در مسابقات داشته باشد و نمایندگان و ناظران این کمیته به صورت محسوس و نامحسوس مسابقات لیگ دسته اول را رصد کنند. ضمن اینکه فدراسیون و سازمان لیگ تیم‌ها را به رعایت بازی جوانمردانه در میدان دعوت می‌کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.