سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد تا قهرمانی این تیم در نوزدهمین دوره لیگ برتر قطعی نشده، کار را تمام شده نخواهند دانست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد تا قهرمانی این تیم در نوزدهمین دوره لیگ برتر قطعی نشده، کار را تمام شده نخواهند دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی درباره عدم حضورش در کنفرانس خبری پس از دیدار با ماشین سازی گفت: نشست خبری در فضای کوچک و بسته برگزار می‌شد و اصلاً مناسب این کار نبود. برگزاری نشست در این فضا خطرناک است. من هم گفتم حاضرم بیرون از اتاق مصاحبه کنم اما گفتند فضا فراهم نیست.

وی در ادامه گفت‌و‌گوی تصویری خود با سایت پرسپولیس درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ماشین‌سازی تصریح کرد: در سه بازی گذشته، برابر ماشین سازی از لحاظ مالکیت و ایجاد موقعیت بازی خوبی انجام دادیم و نسبت به دو بازی قبل خیلی بهتر بودیم. با وجود اینکه چند غایب داشتیم اما بچه‌های جایگزین عملکرد خوبی داشتند. بچه‌ها بازی به بازی بهتر می‌شوند. هرچقدر هم جلوتر می‌رویم گرفتن سه امتیاز سخت‌تر می‌شود. در این سه بازی بچه‌ها همت کردند و پیروز شدیم. هواداران هم درست است کنار ما نیستند ولی دلشان کنار ما و دعای خیرشان بدرقه راه ما است.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تیمش با وجود داشتن چند غایب بدون مشکل دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر می‌گذارد، گفت: همه بازیکنان ما به وظایفشان آشنا هستند، چه در بحث انضباطی و چه در بحث فنی. در تمرینات کار کردیم و هر کسی می‌داند چه وظیفه‌ای دارد. قالب مشخصی هم تعریف شده و هر کسی وارد قالب می‌شود، وظیفه‌اش مشخص است. فکر می‌کنم این موفقیت‌ها هم به خاطر همین موضوع است. هر کسی که وارد زمین می‌شود وظیفه‌اش را به خوبی انجام می‌دهد و نگرانی بابت عدم حضور چند بازیکن نداریم. بچه‌ها ذهنیت برد دارند و این خیلی به روند خوب تیم کمک می‌کند.

گل‌محمدی درباره شانس پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی یادآور شد: ۶ بازی ۱۸ امتیاز باقی مانده است. روی کاغذ هنوز قهرمانی را به دست نیاورده‌ایم اما بدون شک شانس اول کسب این عنوان هستیم. مسابقات باقیمانده راحت نیستند. نباید احساس غرور داشته باشیم و فکر کنیم کار تمام شده است. باید محکم‌تر از قبل تمرین کنیم و تمرکز داشته باشیم تا عملکردمان بهتر از گذشته باشد. تا امتیازات لازم را هم به دست نیاوردیم دست‌بردار نیستیم و پر تلاش‌تر از قبل وارد مسابقات می‌شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس عنوان کرد: بیرانوند یک تصمیم حرفه‌ای گرفت. او با انتقالش توانست مبلغی را به باشگاه برساند. برای او از طرف خودم و بازیکنان و اعضای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. ان شاالله هر کجا هست موفق باشد. در حال حاضر رادوشوویچ و امیرحسین بیات را داریم و مسابقات را ادامه می‌دهیم. اینها هم باید بدانند در چه شرایط حساسی قرار داریم و در این وضعیت به آنها نیاز داریم، کارشان سخت است و باید بدانند که بازی‌های راحتی در پیش نداریم. رادوشویچ نشان داده که دروازه‌بان حرفه‌ای و مطمئنی است و ما زیاد نگرانی نداریم. هرچند بیرانوند وزنه خوبی بود.

وی درباره عملکرد خوبش در پرسپولیس و کسب تنها یک تساوی مقابل استقلال تصریح کرد: اول باید از بازیکنان تشکر کنم چون تشنه پیروزی هستند و عطش برد دارند. پیروزی در وجود بازیکنان نهادینه شده و مهمترین دلیل موفقیت ما همین است. از بازیکنان به خاطر این حس خوبی که دارند تشکر می کنم. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که تیم را بهتر از نظر ذهنی و بدنی آماده کنیم تا خصوصیات خوب خود را در زمین نشان دهند.

گل‌محمدی در خصوص بازی هفته آینده پرسپولیس با فولاد خاطرنشان کرد: فولاد تیم خوب و جوانی است. آنها در پنج بازی گذشته خود پیروز شده‌اند. قطعا بازی راحتی نداریم. درست است هواداران نیستند ولی باید از امتیاز بازی در ورزشگاه آزادی بهترین استفاده را ببریم. نیت ما در این مسابقه پیروزی است. امیدوارم بازی زیبایی باشد و سه امتیاز را هم کسب کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )