اراک- معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی از راه‌اندازی گروه رادیویی سپاه روح‌الله استان با عنوان فرزندان روح‌الله خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد شهرجردی اظهار کرد: گروه رادیویی سپاه در استان مرکزی با عنوان فرزندان روح‌الله از امسال به شکل آزمایشی به تولید برنامه و پخش آن از شبکه استانی اقدام می‌کند.

وی افزود: هدف از تشکیل و راه اندازی گروه رادیویی گامی بلند در راستای معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های برنامه‌ها و مأموریت‌های سپاه روح الله در سطح استان است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی عنوان کرد: تولیدات این گروه رادیویی، در عرصه‌های مختلف فعالیت سپاه و بسیج به مدت ۲۰ الی ۲۵ دقیقه در زمان‌های تعیین شده از شبکه استانی آفتاب پخش می‌شود.

شهرجردی با اشاره به عرصه‌های مختلف این تولیدات گفت: برنامه‌های ساخته شده توسط این گروه تلویزیونی با موضوعات اردوهای جهادی (محرومیت‌زدایی، سازندگی و اقتصاد مقاومتی)، راهیان نور، فعالیت‌ها و عملکردهای مختلف فرهنگی و عقیدتی، آمادگی رزمی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین انتشار مهم‌ترین اخبار سپاه و بسیج در سطح استان است.

وی تاکید کرد: تا پایان سال تولید این دست برنامه‌ها به ویژه برنامه تلویزیونی فرزندان روح الله توسط روابط عمومی سپاه روح‌الله صورت خواهد گرفت و هر دو هفته یک‌بار با همکاری شبکه استانی بر روی آنتن خواهد رفت.

به گفته شهرجردی، با تشکیل گروه رادیویی در سپاه روح‌الله استان مرکزی شاهد تولیدات کم‌نظیر در جهت معرفی و شناساندن قابلیت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف خواهیم بود همچنین سپاه و بسیج استان با ورود به این عرصه می‌تواند اثرات مطلوبی را در جامعه بر جای بگذارد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: سپاه از اول انقلاب تاکنون در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی خوش درخشیده و همواره در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان موفق عمل کرده است و امروز هم سپاه به عنوان یکی از مهمترین دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.

این خبر حدود ۲۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.