سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال روسیه اعلام کرد بازیکنان ترکیب کنونی زنیت از جمله سردار آزمون همچنان باید در این تیم بمانند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال روسیه اعلام کرد بازیکنان ترکیب کنونی زنیت از جمله سردار آزمون همچنان باید در این تیم بمانند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، والری گازایف درباره قهرمانی زنیت سن‌پترزبورگ در فصل جاری لیگ برتر روسیه به روزنامه ایزوستیا گفت: واقعاً زنیت در فصل جاری بهترین فوتبال را به نمایش گذاشت و شایسته عنوان قهرمانی بود. کراسنودار جدی‌ترین رقیب زنیت بود که در بازی خانگی برابر این تیم شکست خورد و باعث قهرمانی زنیت شد. زنیت با کمترین اشتباهات توانست بیشترین امتیازها را برای رسیدن به قهرمانی کسب کند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال روسیه خاطرنشان کرد: در خط حمله زنیت شاهد حضور سردار آزمون و آرتم جیوبا هستیم که پیشتازان گلزنی و پاس گل در فصل جاری لیگ برتر روسیه هستند. اکنون موضوع خیلی مهم این است که زنیت بتواند این ترکیب را برای فصل آینده هم حفظ کند. زنیت در دوره شیوع ویروس کرونا بر خلاف بسیاری از دیگر تیم‌ها بازیکنان خارجی‌اش را به خانه‌های‌شان نفرستاد و آنها در سن‌پترزبورگ به تمرینات انفرادی ادامه دادند. زنیت بیشترین اقدامات ایمنی بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع کرونا انجام داد و در نهایت با کسب بیشترین امتیاز توانست قهرمانی را به دست آورد.

زنیت سن‌پترزبورگ با درخشش و گلزنی‌های سردار آزمون و آرتم جیوبا چهار هفته پیش از پایان فصل جاری لیگ برتر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.