کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای کشورهای درخواست دهنده میزبانی از دیدارهای باقیمانده فصل جاری لیگ قهرمانان ۶ شرط تعیین کرده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای کشورهای درخواست دهنده میزبانی از دیدارهای باقیمانده فصل جاری لیگ قهرمانان ۶ شرط تعیین کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا، ساز و کارهای تکمیل فصل جاری لیگ قهرمانان را که در ماه مارس (اسفند ۹۸) به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد ۲ روز قبل مشخص کرد. این رقابت‌ها با پیشنهاد AFC به صورت تجمعیی از ماه سپتامبر دوباره از سر گرفته خواهد شد. آخرین مرحله کار در کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب کشورهای میزبان از دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان در مناطق شرق و غرب این قاره است.

AFC شش شرط را برای نامزدهای میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا تعیین کرد. مهمترین مسئله، شرایط کشور درخواست کننده در ارتباط ویروس کرونا و نحوه کنترل این بیماری است. سهولت پروازها، پذیرفتن مسئولان برگزاری رقابت‌ها و ورود بدون مشکل تیم‌های شرکت‌کننده به کشور میزبان، دسترسی آسان به ورزشگاه‌هایی که مطابق استاندارهای موردنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا باشند و زمین‌های تمرینی که در هر ورزشگاه به دو تیم اختصاص یابند و همچنین انجام آزمایش‌های دوره‌ای کرونا شروط اصلی AFC هستند.

استاد الدوحه قطر در پایان نوشت: به نظر می‌رسد دوحه با توجه به برخورداری از ورزشگاه مجهز که تامین‌کننده استانداردهای موردنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند گزینه AFC برای میزبانی دیدارهای لیگ قهرمانان در منطقه غرب باشد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.