تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز به پیروزی های متوالی خود در لیگ برتر ادامه داد و یک گام دیگر برای رسیدن به عنوان قهرمانی برداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و پرسپولیس در حالی از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه بود.

مهدی ترابی (۸۴- پنالتی) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

رضا مهاجری سرمربی ماشین سازان که در نشست خبری قبل از این دیدار مدعی شده بود شاگردانش یکی از سخت ترین بازی های خود را خواهند داشت در دقایق ابتدایی، دفاع فشرده را در یک سوم زمین خود در دستور کار قرار دادند تا مانع از گلزنی مهاجمان زهردار پرسپولیس شوند.

سرخپوشان پایتخت که با توجه به مصدومیت محسن ربیع خواه، محمد نادری، امید عالیشاه، وحید امیری و محرومیت کمال کامیابی نیا با ترکیبی نسبتا متفاوت وارد زمین شده بودند حملات زیادی را در ۲۰ دقیقه ابتدایی داشتند اما دفاع پر تعداد و چند لایه ماشین سازی مانع از گلزنی آنها شد.

در ادامه، تیم میزبان جرات حمله کردن پیدا کرد تا بتواند راه به دروازه بوژیدار رادوشوویچ پیدا کند اما مهاجمان کم تعداد این تیم در مقابل ترکیب خط دفاعی مستحکم پرسپولیس راه به جایی نبرد تا بار دیگر سرخپوشان نبض بازی را در اختیار بگیرند.

نیمه دوم نیز با حملات متوالی بازیکنان پرسپولیس آغاز شد. گل محمدی که دوست نداشت نوار پیروزی های تیمش در لیگ برتر قطع شود بازیکنان خط میانی خود نظیر سیامک نعمتی، بشار رسن و سعید حسین پور را به علی علیپور و مهدی ترابی نزدیکتر کرد اما دفاع چندلایه میزبان مانع از گلزنی آنها شد.

مدافعان ماشین سازی که با چنگ و دندان از دروازه حامد لک دفاع می کردند دو بار در ۴۵ دقیقه دوم توانستند دروازه تیمشان را نجات دهند اما در نهایت علی علیپور در دقیقه ۸۴ موفق شد برای تیمش پنالتی بگیرد تا مهدی ترابی پشت توپ بایستد. او نیز با ضربه ای دقیق توانست قفل دروازه لک را در باز کند تا پرسپولیس همچنان به یکه تازی خود در لیگ برتر ایران ادامه دهد.

همچنین شاهین ثاقبی بازیکن ماشین سازی در دقیقه ۸۹ کارت زرد دوم خود را از رضا کرمانشاهی گرفت تا ز زمین مسابقه اخراج شود.

سرخپوشان پایتخت با این پیروزی ۵۶ امتیازی شدند تا فاصله خود را قبل از اتمام بازی های هفته بیست وچهارم به ۱۵ امتیاز با سپاهان و شهرخودرو مشهد برسانند.

ماشین سازی نیز با قبول شکست در این مسابقه با ۲۴ امتیاز موقتا در رده دهم جدول باقی ماند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )