سرمربی موقت تیم فوتبال شهرخودرو می‌گوید حریفشان تیم خطرناکی است زیرا توانسته از استقلال و سپاهان امتیاز بگیرد.

به گزارش ایسنا، استفانو کوزین سرمربی موقت شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا گفت: بازی سختی خواهد بود. من بازی قبلی آن‌ها برابر حریفانشان را دیدم و عالی بازی کردند. آن‌ها توانستند از سپاهان و استقلال مساوی بگیرند و تیم خطرناکی هستند. آن‌ها فشرده بازی می‌کنند و این کار را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: در این بازی ۲ بازیکن خود یعنی خلعتبری و سعید صادقی را در اختیار نداریم. اعتماد به نفس خوبی داریم زیرا سایر بازیکنان‌مان سطح بالایی دارند. سعی می‌کنیم بازی هجومی و سریعی داشته باشیم.

کوزین درباره ۲ پیروزی متوالی این و حواشی اخیر باشگاه شهرخودرو و شانس سهمیه آسیایی تیمش، توضیح داد: درست است که ما ۲ بازی قبلی خود را بردیم اما این پیروزی‌ها ساده نبودند. در دیدار با ذوب‌آهن یک پنالتی را رحمتی مهار کرد و در دیدار با گل‌گهر هم بازی سختی داشتیم. ما آهسته آهسته بهتر می‌شویم و شانس کسب سهمیه خواهیم داشت.

او در خصوص شانس شهرخودرو برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما تیم خوبی داریم و در فوتبال هر نتیجه‌ای امکان‌پذیر است. وقتی بعد از ۲۰ بازی چنین نتایجی را گرفتیم، یعنی در مسیر خوبی قرار داریم. ۴ تیم برای کسب سهمیه می‌جنگند و امیدواریم ما جزو صعودکنندگان به لیگ قهرمانان آسیا باشند. تمام تمرکز ما روی بازی با سایپا است و بعد از این بازی درباره تغییرات با مدیریت باشگاه صحبت می‌کنم. تغییرات برای ما شوکه‌کننده بود اما تمرکز اصلی ما فعلا برای بازی با سایپا است.

این خبر حدود ۲۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.