سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید بازیکنانش باید روی بازی‌های خود تمرکز کنند و کاری به رئال مادرید نداشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید بازیکنانش باید روی بازی‌های خود تمرکز کنند و کاری به رئال مادرید نداشته باشند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین که تیم تحت‌هدایتش بامداد امروز (پنجشنبه) در هفته سی‌وپنجم لالیگای اسپانیا موفق شد با نتیجه یک بر صفر میهمانش، اسپانیول را شکست دهد و فاصله‌اش را با رئال مادرید صدرنشین با یک بازی بیشتر به یک امتیاز کاهش دهد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا گفت: ما کاری به نتایجی که رئال مادرید کسب می‌کند، نداریم و باید نگران نتایج خودمان باشیم.

وی افزود: ما کاری که باید را انجام می‌دهیم که همان کسب پیروزی است. حالا هم باید منتظر بمانیم و ببینیم رئال مادرید چه نتیجه‌ای مقابل آلاوس خواهد گرفت. در لیگ هراتفاقی ممکن است، رخ دهد.

سرمربی بارسلونا تصریح کرد: ما بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش نگذاشتیم. اسپانیول هم برای ما در خط دفاعی مشکلاتی به وجود آورد. آنها عالی دفاع کردند. ما فضای لازم را برای اجرای برنامه‌های‌مان نداشتیم و دقت لازم را هم برای زدن ضربات پایانی نداشتیم.

ستین در پایان درباره مهاجم فرانسوی‌اش اظهار داشت: از زمانی که هدایت بارسلونا را برعهده گرفتم، به دنبال راه‌حل‌هایی برای بهبود کیفی بازی گریزمان بوده‌ام.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.