رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی بارسلونا در دربی کاتالونیا و سقوط اسپانیول به دسته دوم پیگیری شد.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی بارسلونا در دربی کاتالونیا و سقوط اسپانیول به دسته دوم پیگیری شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌و‌پنجم لالیگا، بامداد امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه خانگی‌اش نوکمپ مقابل اسپانیول به میدان رفت و رقیب همشهری را با تک گل دقیقه ۵۶ لوئیس سوارس شکست داد.

در این دربی پربرخورد، بارسلونا با اخراج آنسو فاتی در دقیقه پنجاه و اسپانیول با اخراج پول لوسانو در دقیقه پنجاه‌و‌سوم ۱۰ نفره شدند.

پیروزی بارسلونا در این بازی ضمن اینکه این تیم را به فاصله یک امتیازی رئال مادرید صدرنشین (تیمی که یک بازی کمتر دارد) رساند، موجب سقوط اسپانیول به دسته دوم پس از ۲۶ فصل متوالی حضور در لالیگا شد. اسپانیول با قبول بیست‌و‌یکمین باختش در این فصل با ۲۴ امتیاز در قعر جدول باقی ماند تا فرار از منطقه سقوط در فاصله سه هفته به پایان رقابت‌ها عملاً برایش غیرممکن شود.

پیش از این مسابقه، دو بازی دیگر در لالیگا برگزار شد که در یکی از آنها ویارئال در خانه ختافه با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و در دیگری بتیس با نتیجه ۳ بر صفر بر اوساسونا غلبه کرد.

دیدارهای هفته سی‌‌‌و‌پنجم لالیگا امشب از ساعت ۲۲ با دو دیدار پیگیری می‌شود که در آنها ایبار میزبان لگانس است و مایورکا از لوانته پذیرایی می‌کند. از ۳۰ دقیقه بامداد جمعه نیز اتلتیک بیلبائو میزبان سویا خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.