پیشکسوت آبی پوشان گفت: آنهایی که تهمت زدند و گفتند تست کرونای استقلالی‌ها ساختگی است نه تنها از بازیکنان ما، بلکه باید از پزشکان حلالیت بگیرند.

علی چینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای آنهایی که به استقلال تهمت زدند و گفتند به دروغ گفته‌اند کرونا داریم متاسفم. آنها نه از فوتبال سر در می‌آورند و نه از انسانیت که اگر اینطور بود در این شرایط که کشور ما درگیر این بیماری مهلک است و بنا به آمارهای رسمی وزارت بهداشت در هر ۹ دقیقه یک هموطن ما به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست می‌دهد، در این خصوص چنین تهمتی نمی‌زدند.

وی اضافه کرد: آنهایی که تهمت زدند شرافت و صداقت جامعه پزشکی را هم زیر سئوال بردند. در روزهایی که کادر درمانی ما با جانفشانی و ایثار برای جامعه تلاش می‌کند و تعداد زیادی شهید راه سلامت دادیم، عین معصیت است چنین تهمتی به این کادر شریف زده شود و آنها را به تبانی در اعلام نتایج تست کرونا متهم کنند.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: هومن افاضلی در مربیگری چه کارنامه موفقی دارد؟ البته ایشان زیاد تیم می‌گیرد ولی کدام موفقیت را با کدام تیم داشته که به آن افتخار کند؟ چه فکری کرده که استقلال از تیم او ترسیده و به دروغ گفته بازیکنانم کرونا دارند؟

چینی تصریح کرد: به جای این که این روزها حال بازیکنان استقلال را بپرسند و نگران سلامتی شان باشند، روح آنها را هم اینچنین آزار می دهند. آقایان! بازیکنان استقلال جسم شان از این بیماری لطمه خورده و اگر شما مرهم زخم آنها نیستید، بلای جان شان هم نشوید.

پیشکسوت آبی پوشان خاطر نشان ساخت: خدا نگذرد از آنهایی که استقلال را به روزی انداخته اند که بعضی‌ها تصور می‌کنند از ترس پارس جنوبی به شکل سوری اعلام کرونا می‌کند. در همین فصل ما تیمی داشتیم که اسمش قبل از بازی با هر تیمی ۳ بر صفر پیش می افتاد و بعضی‌ها می‌گویند از ترس بازی با پارس جنوبی به شکل ساختگی اعلام کرونا می‌کند.

مربی سابق استقلال با انتقاد از آنهایی که مجوز از سرگیری بازیها را دادند خاطرنشان ساخت: همه کارشناسان قبل از شروع بازی هشدارهای لازم را داده بودند و این روزها را پیش بینی کرده بودند. همه می‌دانستند اگر فوتبال را راه بیندازند با این مشکلات روبرو خواهیم شد. اما متاسفانه هیچ گوش شنوایی نبود و با تصمیماتی که به نظر می‌رسید بیشتر از سر لجبازی است، لیگ را راه انداختند و حالا هم مشکلاتی که پیش آمده را گردن باشگاه ها و بازیکنان می‌اندازند.

چینی تاکید کرد: همین الان هم دیر نشده و برای این که از یک فاجعه پیشگیری شود بهتر است سوت پایان فوتبال را بکشند. جام را هم به هر تیمی که می‌خواهند بدهند ولی نگذارند یک فاجعه انسانی در فوتبال شکل بگیرد. در صورتی که این اتفاق بیفتد نام مقصران این فاجعه در تاریخ فوتبال ثبت خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۲ )