از اعضای تیم فوتبال پیکان امروز (سه‌شنبه) نمونه‌گیری مجدد به عمل آمد تا سلامت آنها در مقابل ویروس کرونا بررسی و سلامت آنها تائید شود.

از اعضای تیم فوتبال پیکان امروز (سه‌شنبه) نمونه‌گیری مجدد به عمل آمد تا سلامت آنها در مقابل ویروس کرونا بررسی و سلامت آنها تائید شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود رعایت دقیق پروتکل بهداشتی توسط اعضای تیم پیکان با صلاحدید مدیریت باشگاه جهت حفظ اطمینان برای چندمین بار از همه اعضای این تیم توسط یکی از آزمایشگاه‌های معتبر پایتخت نمونه‌گیری مرتبط با بیماری کووید ۱۹ به عمل آمد و فردا نتایج این تست‌ها به باشگاه اعلام خواهد شد.

به گفته پزشکان متخصص؛ این تست‌ها اگر بر اساس استانداردها و به روال صحیح انجام شود، میزان قطعیت بالایی دارد. به عبارت دیگر برای انجام هر آزمایش سه مرحله قبل از آزمایش یا پره‌آنالیتیک، مرحله آزمایش یا آنالیتیک و مرحله پست‌آنالیتیک وجود دارد. در رابطه با تست PCR برای مرحله قبل از آزمایش باید "سوآپ" استاندارد استفاده شود و نمونه از داخل محلی مشخص در حلق یا داخل بینی گرفته شود، اگر غیر از این انجام شود جواب نهایی صحت و اطمینان لازم را نخواهد داشت، بنابراین صحت تست PCR به چگونگی انجام آن بستگی دارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.