سرپرست استقلال می‌گوید نه او و نه سرمربی این تیم نخواستند که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش ایسنا، سعید رمضانی سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی در خصوص حواشی اخیر این تیم و تست راستی‌آزمایی بازیکنان تیمش گفت: از مدیرعامل تیم خواستیم تا دوباره و این بار در ایفمارک تست بدهیم. اگر یک بازیکن هم به این ویروس مبتلا باشد، باید بازی تیم لغو شود. برای تیم ما نتیجه مهم نیست و چیزی که ارزش دارد، انسانیت است.

وی ادامه داد: نه من و نه مجیدی پروتکل‌ها را قبول داریم زیرا این‌ها شوی تبلیغاتی است و ما دوست نداشتیم آن‌ها را رعایت کنیم. اگر قرار است بازیکنان ما با وجود این پروتکل‌ها به ویروس مبتلا شوند، چه احتیاجی به رعایت کردن آن‌ها است؟

رمضانی در برنامه " فوتبال برتر" اضافه کرد: قبل از دیدار با فولاد به ما گفتند که چند بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده‌اند و همین باعث شد نامه‌ای به سازمان لیگ بدهیم اما جواب مناسبی نگرفتیم. اگر قرار است به هر نحوی بازی‌ها برگزار شود، ما را هم مطلع کنند!

سرپرست استقلال در خصوص نرفان تیمش به جم گفت: ما اگر می‌خواستیم، می‌توانستیم بدون این که به سازمان لیگ بگوییم به جم برویم و با پارس جنوبی بازی کنیم. نصف تیم ما هم می‌توانست مقابل میزبان قرار بگیرد اما ما مراعات تیم حریف را کردیم و نخواستیم سلامتی آن‌ها را به خطر بیاندازیم. اکنون نیز کل تیم در قرنطینه هستند تا دوباره تست بدهیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )