سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، لغو ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال را بهترین تصمیم می‌داند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، لغو ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال را بهترین تصمیم می‌داند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در نیمه اول اصلاً از لحاظ شکل تیمی و هماهنگی خوب نبودیم. چون تیم ما بازی بسیار سختی در خوزستان داشت و پس از بازگشت به تبریز، مجدداً به خوزستان برگشتیم. بدن‌های بازیکنان کاملاً آماده نبود و تحلیل رفت. در نیمه دوم با آوردن چند جوان به زمین، بازی را در اختیار گرفتیم و صاحب چند فرصت گلزنی شدیم که تبدیل به گل نشد. این پیروزی را به نفت مسجدسلیمان و تارتار تبریک می‌گویم.

وی با تمجید از عملکرد شاگردانش در ۴۵ دقیقه دوم گفت: عملکرد ما در نیمه دوم امیدوارکننده بود و نشان دادیم اسم‌ها نمی‌توانند زیاد در فوتبال کمکی کنند؛ بلکه عملکرد بازیکنان در زمین ملاک است که این بازی تجربه خیلی خوبی بود. امیدوارم با تمرینات بتوانیم امتیازات بیشتری در دیدارهای آینده به دست بیاوریم.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز درخصوص حاشیه‌های کرونایی لیگ نوزدهم تصریح کرد: ببینید در هفته گذشته، چه غوغایی در فوتبال ما به پا شد. بازیکنان ما هفته گذشته به مصاف فولاد رفتند و ما بحث روانی سنگینی در تیم داشتیم. پس از آن مسابقه گفتند ۱۰ بازیکن فولاد به کرونا مبتلا شده‌اند و بازیکنان در بیم و ترس بودند. این موضوع از لحاظ روانی خیلی موثر است. نمی‌دانیم در لیگ دنبال چه چیزی هستیم. یک تیم به شهری می‌رود و بازی نمی‌کند، یک تیم به شهر میزبان نمی‌رود و یک تیم احترام می‌گذارد بازی می‌کند.

مهاجری در ادامه افزود: می‌گویند درصد خطای تست‌ها زیاد است. بعد تست‌ها را قبول نداریم و فدراسیون فوتبال هم پاسخگو نیست. فدراسیون به عنوان متولی فوتبال و سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری مسابقات باید به این موضوع ورود کنند. بازیکن می‌گوید من ترس دارم. او اگر به تمرین و بازی‌ها نیاید، توسط باشگاه جریمه می‌شود و اگر بیاید، سلامتی‌اش در خطر است. بازیکنان از لحاظ روانی و ذهنی آمادگی ندارند.

وی با انتقاد از فاصله کم میان دیدارهای لیگ برتر فوتبال بیان کرد: لیگ ما به مدت ۱۲۰ روز تعطیل بود و حالا باید هر چند یک بار بازی کنیم. بازیکن چهار روز از مسابقات دور بوده است و نمی‌دانم هدف ما از برگزاری بازی‌ها چیست. استقلال حالا به قرنطینه می‌رود و بازی‌های این تیم، دو هفته لغو می‌شود. برگزار نکردن مسابقات در این شرایط خیلی بهتر است و مشخص کردن تکلیف همه، تصمیم بهتری است.

سرمربی ماشین‌سازی با بیان اینکه تیم‌ها باید از بلاتکلیفی خارج شوند، گفت: نباید اینگونه باشد که فدراسیون تست‌ها را قبول نکند و در هر شهر، چند آزمایشگاه معرفی کند. اینگونه نباشد یک تیم در چند آزمایشگاه تست کرونا می‌دهد که جواب تست‌ها متفاوت از آب درمی‌آید و این خیلی بد است. این یک کلاف پیچیده است که نمی‌دانم به کجا ختم می‌شود.

مهاجری در پایان از عملکرد تیم داوری مسابقه تشکر کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )