سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم وشاید حتی ما حقمان این بود این بازی ببریم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم وشاید حتی ما حقمان این بود این بازی ببریم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از سیرجان، مجید جلالی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: فکرمی کنم بچه‌ها با همه وجودشان بازی کردند و اصلا به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم و شاید حتی ما حقمان این بود این بازی را ببریم ولی به هر حال فوتبال با یک غفلت اینطور سرنوشتش معلوم می‌شود.

وی با اشاره به بازی آینده گل گهر با دو تیم انتهای جدول افزود: ما بازی مهمی در پیش داریم باید همه توانمان بگذاریم تیم حفظ شود و یک چنین بازی خوبی که منجر به باخت می‌شود نباید تمرکزمان را از دست بدهیم، همچنان باید نگاهمان به آینده باشد این بازی تلخی بود، برخی اوقات نتیجه قابل هضم نیست.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در خصوص تعویض‌های تیم در نیمه دوم تصریح کرد: ما تعویض‌هایی که انجام دادیم به بازی مسلط‌تر شدیم موقعیتی که رضا محمودآبادی داشت راحت می‌توانست به گل تبدیل کند اما گلی که خوردیم ربطی به تعویض‌ها نداشت در خط دفاع تیم ما در مقابل با یک شوت بلند غافلگیر شد. من از بچه ها گله ندارم با همه توانشان بازی کردند، امیدوارم در بازی‌های آینده این نتیجه جبران شود.

جلالی در واکنش به داوری این دیدار گفت: به نظرم روی گل شاید آفساید بود باید دوربین‌ چک شود تا دقیق بتوانیم اظهارنظر کنیم در کل داوری بد نبود و گله‌ای نداریم.

وی در خصوص بازی های آینده تیم گل گهر در تهران عنوان کرد: اصل بازی ما آینده است اصلی‌ترین بازی ما در لیگ امسال همین ها است و باید امتیازات خوبی کسب کنیم نباید این تلخی روحیه ما را پایین بیاورد انشاءالله تیم را سرپا نگه می‌داریم تا به هدفمان برسیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.