ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا از نتیجه بازی تیمش مقابل سپاهان ابراز رضایت کرد.

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا از نتیجه بازی تیمش مقابل سپاهان ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم صادقی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال سایپا مقابل سپاهان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: با توجه به تیمی که داریم و بازی کردن مقابل تیم پرمهره سپاهان، نتیجه خوبی کسب کردیم. برنامه ما خوب دفاع کردن و ندادن موقعیت به سپاهان بود. یکی دو موقعیت به حریف دادیم که دروازه‌بان ما خوب کار کرد. در مجموع تیم ما با تمام وجود تلاش کرد و از نتیجه راضی هستم.

وی در واکنش به مثبت شدن تست کرونای بازیکنان استقلال و اینکه سایپا هفته گذشته برابر این تیم بازی کرده است، گفت: در دو روز گذشته به جای اینکه درباره مسائل فنی صحبت کنیم، فقط در مورد این موضوع حرف زدیم. همه بازیکنان استرس دارند. آنها در هتل با دستکش و ماسک هستند، اما در بازی نمی‌توانند این‌طوری باشند. بدتر از همه اینکه ۱۳ بازیکن استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند و ما با این تیم بازی کرده بودیم. این مسئله به بازیکنان و خانواده‌های‌شان استرس وارد می‌کند و در عملکرد فنی تیم نیز تأثیرگذار خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که آیا موافق تعطیلی لیگ است یا نه، گفت: در این مورد خیلی صحبت کردیم. پیش از اینکه مسابقات شروع شود، گفتیم که باید شرایط را ببینیم. اگر بیماری کرونا کنترل شد، مسابقات را شروع کنند، در غیر این‌صورت زمانی که بیماری کنترل شد، ادامه لیگ را به لیگ فصل آینده بچسبانند و برگزار کنند تا هم تکلیف قهرمان می‌شود هم تیم‌های سقوط‌کننده. این پیشنهاد ما بود، اما مسئولان تصمیم گرفتند که لیگ برتر دنبال شود. ما هم تمرینات‌مان را شروع کردیم و پنج بار از بازیکنان تست گرفتیم. نمونه تست یکی از بازیکنان مثبت شد و پس از دوران قرنطینه برگشت. تست یکی دیگر از بازیکنان ما هم پیش از دیدار با استقلال مثبت اعلام شد که هنوز به تیم اضافه نشده است. این مسئله جای نگرانی دارد و همه بازیکنان نگران وضعیت هستند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.