سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد اعضای تیم فولاد خوزستان اصلاً نباید به قائمشهر سفر می‌کردند که برابر نساجی حاضر نشوند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد اعضای تیم فولاد خوزستان اصلاً نباید به قائمشهر سفر می‌کردند که برابر نساجی حاضر نشوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود فکری پس از لغو دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم اعضای تیم فولاد با این شرایط اصلاً نباید به مازندران و قائمشهر می‌آمدند. ما ورزشکاران یا همه کسانی که شناخته‌شده هستند، باید به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنیم و الگویی برای مردم باشیم. نباید این حق را به خود بدهیم که به جامعه، ترس و اضطراب تزریق کنیم. این بی‌انصافی است. مردم به اندازه کافی مشکل دارند و ما باید کاری کنیم شادابی آنها زیاد شود، نه اینکه مشکلی به مشکلات مردم اضافه کنیم.

وی با اشاره به دیگر دیدار لغو شده هفته بیست‌وسوم لیگ برتر تصریح کرد: دیدیم که استقلال (برای بازی با پارس جنوبی) به جم نرفته است. فولاد به قائمشهر آمد و تمرین هم کرد، اما بعد جمع کرد و رفت. این اتفاق قشنگ نبود. ما هم دوست نداریم مردم ایران و جهان به کرونا مبتلا شوند، اما اگر بگوییم مثبت شدن تست‌ها دروغ است، اصول را زیر سؤال برده‌ایم. اگر بگوییم درست است، دوست نداریم بازیکنان بیمار شوند. کمک به وضعیت اجتماعی جامعه وظیفه ماست و باید به شادابی جامعه کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره اینکه مدیران این باشگاه به امضای صورتجلسه لغو مسابقه اصرار داشتند، خاطرنشان کرد: شاید اطلاعات ما از قوانین جدید کافی نیست، اما ناظران بازی و داوری توضیحات لازم را به ما دادند و ما را قانع کردند. نیازی نیست داوران وسط زمین بیایند یا ما گزارش بازی را ببینیم. اسناد و دوربین‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند عدم حضور تیم حریف را ثابت کند، اما ان‌شاءالله حق نساجی اینجا ضایع نشود.

فکری در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای تیم نساجی برای دیدار با صنعت نفت به آبادان سفر خواهد کرد یا خیر، گفت: مشکلی با این سفر نداریم، اما با توجه به اینکه استان خوزستان وضعیت قرمز دارد، شاید استقلالی‌ها با سفر به خوزستان به کرونا مبتلا شده باشند. اطلاع دقیقی در این باره ندارم. نامه‌ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال فرستادیم تا دیدار با صنعت نفت به انتخاب این تیم، در شهری سالم برگزار شود. اگر فدراسیون و سازمان لیگ تصمیم بگیرند در آبادان بازی کنیم، خودمان را برای سفر به این شهر آماده می‌کنیم.

وی درباره اینکه اعضای تیم ماشین‌سازی با سفر به خوزستان مشکلی نداشتند و کسی از این تیم کرونا نگرفت، بیان کرد: شاید نتیجه تست‌های آنها بعداً مثبت باشد. امیدواریم مشکلی برای کسی ایجاد نشود، اما کرونا می‌تواند چند روز در بدن باشد و افراد می‌‌توانند مبتلا و ناقل باشند. شاید همان روزی که به خوزستان می‌رویم کرونا نگیریم، اما شاید ویروس با ما بیاید و مشکلات بعدی ایجاد شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.