کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید از اینکه توانسته به این تیم برای کسب پیروزی مقابل اتلتیک بیلبائو کمک‌کند، ابراز خوشحالی کرد.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید از اینکه توانسته به این تیم برای کسب پیروزی مقابل اتلتیک بیلبائو کمک‌کند، ابراز خوشحالی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس که در برتری یک بر صفر عصر امروز (یکشنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در خانه اتلتیک بیلبائو تنها گل این بازی را در دقیقه ۷۳ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، پس از این بازی گفت: کسب سه امتیاز این بازی حاصل تلاش تیمی بود. ما می‌دانستیم که سه امتیاز این بازی چقدر برای زنده نگه داشتن امیدمان برای قهرمانی در لالیگا حیاتی است.

کاپیتان کهکشانی‌ها که شمار گل‌های زده‌اش در فصل جاری لالیگا را به عدد ۱۰ رساند، تصریح کرد: درباره عملکرد انفرادی‌ام هم باید بگویم خوشحالم که توانستم بر شمار گل‌های زده‌ام اضافه کنم. گلزنی همیشه باعث ایجاد انگیزه می‌شود و اگر گلزنی‌ام به مانند امروز به کسب سه امتیاز کمک کند که بهتر از این نمی‌شود.

وی تصریح کرد: این درست است که من این فصل به لحاظ ذهنیتی خوب کار کرده‌ام و شما هم می‌توانید این را در جنبه‌های خاص ببینید از جمله پنالتی‌ زدن‌هایم. امیدوارم بتوانم این روند را با همین سطح از تأثیرگذاری ادامه بدهم و بیشتر از هر چیزی به تیم به بهترین شکل ممکن کمک کنم.

شاگردان زین‌الدین زیدان با این برد ۷۷ امتیازی شدند و اختلاف خود را با بارسلونا که یک بازی کمتر انجام داده است به هفت امتیاز افزایش دادند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.