مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد، برای خدمت به استقلال آمده است و اگر امید به این کار نداشت، قبول مسئولیت نمی‌کرد.

مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد، برای خدمت به استقلال آمده است و اگر امید به این کار نداشت، قبول مسئولیت نمی‌کرد. مهدی عبدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اتفاقات روز گذشته و عدم سفر تیم فوتبال استقلال به جم برای دیدار با پارس جنوبی و مثبت شدن تست‌های کرونای تعدادی از بازیکنان این تیم، اظهار داشت: تست‌های گرفته شده از بازیکنان توسط مرکزی انجام شده که زیر نظر وزارت بهداشت است. کشور قانون دارد و تست‌ها را مرکزی که وزارت بهداشت تأیید کرده، انجام داده است.

وی در مورد اینکه سازمان لیگ اعلام کرده باید بار دیگر از بازیکنان استقلال تست گرفته شود، گفت: اگر قرار است دوباره تست بگیرند، از ابتدا می‌گفتند تیم‌ها در جایی که خودشان اعلام کرده‌اند، تست بدهند. نمی‌شود که تیمی مثل فولاد از جنوب کشور به تهران بیاید و در جایی که سازمان لیگ اعلام کرده است، تست بدهد. اینها بحث‌های تخصصی است و به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارتباطی پیدا نمی‌کند. اگر وزارت بهداشت مرکزی را که در آن تست‌های کرونا انجام می‌شود، تأیید کرده است، همه باید آن را تمکین کنند. اگر مرکزی که تست کرونا از بازیکنان استقلال گرفته است، مورد تأیید وزارت بهداشت نبود، حق با دوستان بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: مجوز ادامه بازی‌های لیگ را ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت صادر کردند و اگر مجوز نمی‌دادند، سازمان لیگ اختیاری نداشت که مسابقات را برگزار کند. ملاک ما، قانون است و هر کسی هر حرفی بزند، ملاک نیست. قرار نیست من اظهارنظری کنم و تیم دیگری پاسخم را بدهد یا بالعکس. ملاک قانون است. وقتی مرکزی را وزارت بهداشت تأیید کرده و بازیکنان بارها زیر نظر عوامل این مرکز تست داده‌اند، چرا باید دوباره در جای دیگری تست بدهند؟ از طرفی، مگر درخواست تعطیلی لیگ را داده‌ایم که یکسری‌ها ناراحت شده‌اند؟ طبق قانون اگر ۲۵ درصد اعضای تیمی دچار ویروس کرونا شوند، بازی‌های آن تیم لغو می‌شود. می‌توانند بقیه بازی‌ها را برگزار کنند و هر کاری خواستند انجام دهند.

عبدیان در پاسخ به این سؤال که چرا استقلال نتوانسته است در سال‌های اخیر نتیجه بگیرد و اینکه چه امیدی به بهبودی شرایط این تیم دارد، گفت: جایگاه فعلی استقلال این نیست و اتفاقاتی رخ داده که به این روز افتاده است. اگر امید نداشتم که می‌توانم کمک کنم، به استقلال نمی‌آمدم. از نظر خودم به این نتیجه رسیدم که می‌توانم کاری کنم و اگر بدانم که نمی‌شود استعفا می‌دهم و رک و راست به مردم می‌گویم. قطعاً دلایلی داشته‌ام که به استقلال آمدم. البته واقعیت‌های باشگاه را نمی‌دانم و فردا برای اولین بار در جلسه هیئت مدیره شرکت خواهم کرد. امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا شرایط استقلال بهتر شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.