مشتریان مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر تنها دو روز دیگر فرصت دارند تا با استفاده از بند فسخ قراردادش، او را به خدمت بگیرند.

مشتریان مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر تنها دو روز دیگر فرصت دارند تا با استفاده از بند فسخ قراردادش، او را به خدمت بگیرند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لائوتارو مارتینس که پیش از این گفته می‌شود مقصد بعدی او بارسلوناست، بند فسخ قراردادش تنها تا روز سه‌شنبه اعتبار دارد و باشگاه‌های غیرایتالیایی که نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند، می‌توانند تا تاریخ ۷ جولای (۱۷ تیر) با پرداخت رقم فسخ ۱۱۱ میلیونی‌اش او را به خدمت بگیرند. باشگاه بارسلونا که مثل سایر باشگاه‌ها از شیوع ویروس کرونا ضربه‌های مالی قابل توجهی خورده است، بعید به نظر می‌رسد بتواند بند فسخ قرارداد این مهاجم آرژانتینی را تا پیش از تاریخ ذکرشده، فعال کند، این در حالی است که اینتر برنامه‌ای برای فروش لائوتارو با رقمی پایین‌تر ندارد.

نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا خبر داد، با پایان یافتن ضرب‌الاجل بند فسخ قرارداد لائوتارو مارتینس، مدیران باشگاه اینتر از برنامه‌های خود برای آینده این مهاجم ۲۲ ساله رونمایی خواهند کرد که تمدید و بهبود وضعیت قرارداد این بازیکن می‌شود. طبق این گزارش، دستمزد لائوتارو با امضای قرارداد جدید دو برابر خواهد شد و به ۲.۵ میلیون یورو در سال خواهد رسید که به این رقم باید پاداش‌هایی که مربوط به عملکرد وی می‌شود را هم اضافه کرد. قرارداد مارتینس هم یک ساله تا سال ۲۰۲۴ تمدید خواهد شد و احتمالاً رقم بند فسخ ۱۱۱ میلیون یورویی‌اش هم افزایش می‌یابد.

پی‌یرو آئوسیلیو مدیر ورزشی تیم فوتبال اینتر اخیراً در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» درباره آینده حرفه‌ای مهاجم ۲۲ ساله نراتزوری گفته بود: واقعیت درباره مارتینس این است که تنها یک راه برای به خدمت گرفتن لائوتارو وجود دارد و آن پرداخت رقم بند فسخ اوست. باشگاه‌های زیادی به خاطر لائوتارو با ما تماس گرفته‌اند که در بین آنها بارسلونا نسبت به جذب مارتینس مصمم‌تر است. رابطه دوستانه و صمیمی با آنها داریم. هیچ‌کدام از این موارد را پنهان نمی‌کنم، همان‌طور که بارسلونا کاملاً می‌داند اهداف ما چیست. اینتر قصد فروش لائوتارو را ندارد و تنها راه جدایی او پرداخت رقم فسخ قراردادش است.

مارتینس این فصل در ۳۶ بازی از رقابت‌های مختلف، آمار ۱۷ گل زده و پنج پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.