پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که شاگردان گل‌محمدی در بازی مقابل شاهین به دنبال یک پیروزی پرگل بودند ولی با اخراج کمال کامیابی‌نیا از هدفشان دور شدند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که شاگردان گل‌محمدی در بازی مقابل شاهین به دنبال یک پیروزی پرگل بودند ولی با اخراج کمال کامیابی‌نیا از هدفشان دور شدند. ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: کیفیت بازی به خاطر عدم حضور تماشاگران کمی پایین بود، چون تماشاگر انرژی مثبت به بازیکنان می‌دهد. بازی بدون تماشاگر هیچ وقت برای پرسپولیس خوب نبوده، ولی سرخپوشان که از نظر روحی، روانی در شرایط خیلی خوبی هستند، تمام تلاش‌شان را کردند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس در ابتدای بازی تا حدودی با استرس بازی می‌کردند و اخراج کمال کامیابی‌نیا هم در روحیه بازیکنان تاثیر منفی گذاشت. در نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس توانستند بر استرس خودشان غلبه کنند و با وجود یک بازیکن کمتر میانه میدان را در اختیار گرفتند. کارهای ترکیبی خوبی را از آنها شاهد بودیم ولی در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هدف گل‌محمدی در این بازی پیروزی با گل‌های زیاد بود، تصریح کرد: پرسپولیس بازی را با دو مهاجم شروع کرد ولی با ۱۰ نفره شدن شیرازه تیم به هم ریخت و گل‌محمدی از هدفش دور شد. مهم ۳ امتیاز بازی بود که باعث شد فاصله در صدر جدول حفظ شود. شاهین شهرداری بوشهر هم خوب بازی کرد و دفاع محض نکرد. آنها آمده بودند که یک بازی جوانمردانه انجام دهند و به دنبال دفاع نبودند.

عربشاهی افزود: کار تیمی پرسپولیس خوب بود ولی در فاز هجومی خوب نبود. با ۱۰ نفره تیم، علیپور تنها شد. زمانی که بشار به زمین آمد تیم روند خوبی پیدا کرد چون او خلاقیت فردی خوبی دارد، به موقع پاس می‌دهد و مهاجمان و بازیکنان کناری خود را صاحب موقعیت می‌کند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که لیگ با این شرایطی که برای برخی از تیم‌ها به وجود آمده است به پایان می‌رسد؟ عنوان کرد: وقتی استقلال و فولاد می‌گویند ما بازی نمی‌کنیم، کار قشنگی نیست و باید اجازه دهیم مسئولان برگزاری مسابقات در این خصوص تصمیم بگیرند. در حال حاضر ۷ بازی باقی مانده و می‌توانند در حدود یک ماه مسابقات را تمام کنند. یکسری‌ها فرافکنی می‌کنند و فکر می‌کنم یکسری از باشگاه‌ها آمار و ارقامی که درباره آمار بازیکنان کرونایی‌شان اعلام می‌کنند، درست نباشد. استقلالی‌ها با نفرات کامل تمرین می‌کنند و متاسفانه دیده شده که برخی از مسائل را رعایت نکرده‌اند. مشخص نیست برخی تیم‌ها دنبال چه چیزی هستند، شاید می‌خواهند جذابیت لیگ را کم کنند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )