مدیران باشگاه فیورنتینا در پی استخدام اسطوره باشگاه رم برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه هستند.

مدیران باشگاه فیورنتینا در پی استخدام اسطوره باشگاه رم برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوکا دی‌مارتزیو کارشناس نقل‌وانتقالات شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» خبر داد مدیران باشگاه فیورنتینا به دنبال استخدام دانیله دروسی، هافبک پیشین تیم فوتبال رم به‌عنوان سرمربی جدید بنفش‌پوشان فلورانس هستند. بر اساس این گزارش در حالی که هنوز موانعی بر سر راه طرفین وجود دارد، اما اسطوره باشگاه رم می‌تواند پیش از آغاز فصل ۲۱-۲۰۲۰ روی نیمکت سرمربیگری فیورنتینا بنشیند.

دروسی که در ماه ژانویه با پیراهن تیم بوکاجونیورز بازنشسته شد، گفته می‌شود در حال گذراندن دوره‌های مربیگری است. هافبک پیشین رم پیش از این از علاقه‌اش برای مربیگری سخن گفته بود، اما احتمالاً فکرش را هم نمی‌کرد که به این سرعت پیشنهادی برای مربیگری آنهم در سطح اول فوتبال ایتالیا دریافت کند.

دروسی ۳۶ ساله که هیچ‌گونه تجربه مربیگری در کارنامه‌اش ندارد، به مدت ۱۸ سال و بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۹ در باشگاه رم عضویت داشت و ۶۱۶ بازی برای جالوروسی انجام داد که از حیث انجام بازی در تاریخ باشگاه رم، تنها فرانچسکو توتی را بالاتر از خود می‌بیند. در کارنامه حرفه‌ای او ۱۱۷ بازی ملی با پیراهن ایتالیا و قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ هم دیده می‌شود.

فیورنتینا که در حال حاضر هدایتش برعهده جوزپه یاکینی است، در فاصله ۹ هفته مانده به پایان فصل جاری سری A ایتالیا با ۳۱ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها جای دارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.