هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در جدیدترین اظهارات خود در خصوص یک شایعه توضیح داد.

آیاندا پاتوسی که با تعطیلی لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل شیوع کرونا به کشورش بازگشت، هنوز موفق به بازگشت به ایران نشده است. البته پیش از اولین بازی فولاد در لیگ برتر یعنی دیدار معوقه با استقلال تهران، او برای ۲ بار تا پای پرواز به سوی ایران نیز آمد ولی این پروازها لغو شدند.

به گزارش ایسنا، هافبک خارجی فولاد شب گذشته (۱۳ تیرماه) در یک برنامه فوتبالی با ارسال یک ویدئو در خصوص شایعاتی مبنی بر این که خودش نمی‌خواسته مقابل استقلال تهران، تیم سابقش بازی کند، توضیح داد: این حرف واقعیت ندارد زیرا واقعا دلم می‌خواست در بازی با استقلال حضور داشته باشم و همراه با فولاد، مقابل تیم و همبازی‌های سابقم بازی کنم. این دیدار می‌توانست یک روز خوب و یک مسابقه جالب برای من باشد ولی به خاطر شرایط ناشی از ویروس کرونا که در حال حاضر در کشور من وجود دارد، نتوانستم برای حضور در ایران پرواز بگیرم و به آن بازی برسم.

پاتوسی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش با قدردانی از هواداران فولاد بابت حمایت‌هایی که از او داشته‌اند، عنوان کرد: بی‌صبرانه منتظر بازگشت به ایران و همراهی فولاد هستم و می‌دانم برای شما هواداران نیز ماندن در خانه و این‌که نتوانید بازی‌های تیم فولاد را از نزدیک تماشا کنید، خیلی سخت است ولی دوستان سلامتی شما در اولویت قرار دارد و مراقب خودتان باشید.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.