سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اطلاعیه‌ای پیرامون اظهارات هوشنگ نصیرزاده صادر کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اطلاعیه‌ای پیرامون اظهارات هوشنگ نصیرزاده صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال درباره اظهارات مطرح شده در برنامه ورزش و مردم، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

۱- اظهارات آقای نصیرزاده در برنامه ورزش و مردم امروز (جمعه) درباره ارسال اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت به فیفا توسط فدراسیون فوتبال در ادوار گذشته یا در دوره فعلی، قویاً تکذیب می‌شود.

۲- اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال بر اساس پیش‌نویس ارائه شده توسط فیفا و با استفاده از نظرات دریافتی از سوی اعضای محترم مجمع فدراسیون انجام شده است.

۳- فیفا همواره از طریق مکاتبات رسمی و ارسال پرسش‌نامه‌های رسمی، اساسنامه کشورهای عضو از جمله ایران را رصد و نظارت می‌کند و این‌گونه اظهارات سطحی و خلاف واقع با هر هدفی که مطرح شود، اگر حاکی از سوءنیت گویندگان نباشد، قطعاً نشانگر عدم اشراف آنها بر رویه‌های قانونی و نظارتی حاکم بر فیفا و فدراسیون ها می‌باشد. ضمناً طولانی شدن روند اصلاح اساسنامه، دلیلی جز تلاش برای اجرای مقررات ملی نداشته است و فدراسیون در تلاش است تا بتواند در کنار الزامات بین‌المللی، مقررات ملی را نیز رعایت کند.

۴- شایسته بود مسولان برنامه ورزش و مردم جهت تنویر افکار عمومی و ارائه اطلاعات صحیح، وقت پاسخگویی را به مدیران فدراسیون فوتبال می‌دادند که با تاسف و در کمال تعجب، چنین رویه‌ای صورت نگرفت.

گفتنی است فدراسیون فوتبال تاکید دارد اظهارات کذب و خلاف واقع، موجبات لطمه به استقلال فدراسیون را فراهم می‌کند و می‌بایست با رعایت رفتار و اخلاق حرفه‌ای، وظیفه ذاتی خود را انجام دهیم؛ و لاغیر.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.