بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مسئولان این باشگاه می‌توانند یک فصل دیگر به فرهاد مجیدی فرصت بدهند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مسئولان این باشگاه می‌توانند یک فصل دیگر به فرهاد مجیدی فرصت بدهند. فراز فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به صحبت‌های اخیر مجیدی در مورد جواد نکونام و انتقادهایی که از سرمربی استقلال صورت گرفته است، گفت: برخی رفتارها نمی‌تواند حرفه‌ای باشد. وقتی تیمی شکست می‌خورد دیگر همه چیز در زمین مسابقه تمام می‌شود و بهتر است که یک مربی هم به فکر بازی‌های آینده باشد. من دوست دارم مجیدی در استقلال موفق باشد، ولی اگر قرار باشد چنین مسائلی مدام مطرح شود قطعاً تمرکز خودش و تیم به‌هم می‌ریزد.

وی ادامه داد: استقلال و پرسپولیس همین‌طور خودشان حاشیه دارند و اگر قرار باشد این حاشیه‌ها توسط بازیکن یا مربی هم اضافه شوند قطعاً شرایط سخت‌تر خواهد شد. استقلال در حال حاضر بیشتر از هر چیزی به آرامش نیاز دارد و مجیدی نباید کاری کند که حاشیه‌ها بیشتر شود و تمرکز خودش هم به‌هم بریزد. قبلاً هم برخی مربیان چنین راهی را دنبال کردند، ولی نتیجه نگرفتند.

فاطمی عنوان کرد: استراماچونی مربی سرشناسی بود که استقلال را به شرایط خوبی رساند، ولی معمولاً خیلی کم حرف می‌زد و بیشتر روی کارش تمرکز داشت. هدف من از این حرف‌ها انتقاد از مجیدی نیست، بلکه دوست دارم او در استقلال نتیجه بگیرد، ولی برخی رفتارها خوب نیست و مجیدی باید حواسش به همه چیز باشد.

مهاجم پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال باید فصل آینده هم با مجیدی همکاری‌اش را ادامه دهد؟»، اظهار داشت: استقلال در چند سال گذشته از تغییرات پی‌درپی در کادر فنی ضربه خورده است و فکر می‌کنم بد نیست که مسئولان باشگاه یک فصل دیگر هم به مجیدی زمان بدهند. به‌هرحال او روی تیم شناخت دارد و می‌تواند یک تیم قوی‌تر برای فصل بعد درست کند. استقلال در این فصل شانسی برای قهرمانی ندارد، ولی در جام حذفی باید قهرمان شود تا هوادارانش را خوشحال کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )