رئیس فدراسیون تکواندو گفت: در هفته‌های پایانی لیگ تکواندو رقابت‌ها نزدیک بود و نتوانستیم بگوییم کدام تیم قهرمانی می‌شود.

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: در هفته‌های پایانی لیگ تکواندو رقابت‌ها نزدیک بود و نتوانستیم بگوییم کدام تیم قهرمانی می‌شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدمحمد پولادگر در حاشیه برگزاری مراسم اهدای جام‌های تیم‌های برتر لیگ‌های مردان (جام خلیج فارس) و بانوان(جام کوثر) اظهار داشت: به دست اندرکاران، مربیان و بازیکنان لیگ‌های تکواندو که یکسال برای برگزاری لیگ زحمت کشیدند، خدا قوت می‌گویم. در هفته‌های پایانی به خاطر میهمان ناخوانده و منحوس کرونا شرایط برای برگزاری مسابقات مهیا نشد تا ما بتوانیم مسابقات را به پایان برسانیم.

وی تصریح کرد: اینگونه نبود که اعلام تیم‌های برتر فقط طبق توافق باشد و اینگونه بود که همه تیم‌ها این شرایط را پذیرفتند. خدا را شاکریم که در هفته‌های پایانی لیگ‌های آقایان و بانوان رقابت نزدیک بود که نمی‌توانستیم بگوییم کدام تیم قهرمان می‌شود. ما در شرایط استثنایی تصمیمات استثنایی گرفتیم.

رئیس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: به لطف سرمایه‌گذاری تیم‌ها، همه تیم‌های ما حاضر در لیگ‌های تکواندو قدرتمند هستند و امکان حدس زدن تیم‌های قهرمانی وجود نداشت. همه تیم‌های ما شایستگی و توانمندی جایگاه‌های خود را داشتند و امیدوارم این توانمندی همچنان وجود داشته باشد. به لطف زیر ساخت‌های فدراسیون که از سالیان گذشته فراهم شده است از معدود فدراسیون‌های بودیم که توانستیم فعالیت‌های خود را ادامه بدهیم.

پولادگر عنوان کرد: شرایطی که دنیا با آن درگیر است باعث اتفاقات زیادی شد که تلخ‌ترین آن لغو المپیک است که همچنان برگزاری آن در هاله‌ای از ابهام است، اما این مسائل نباید باعث از بین رفتن انگیزه‌ها شود. باید با برنامه‌ریزی مناسب و رعایت مسائل بهداشتی ضمن ادامه فعالیت خود از سلامت ورزشکاران که اولویت فدراسیون تکواندو است، محافظت کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.