هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد تیمش در دیدار مقابل تراکتور تبریز توانایی به ثمر رساندن بیش از یک گل را داشته است.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد تیمش در دیدار مقابل تراکتور تبریز توانایی به ثمر رساندن بیش از یک گل را داشته است. حسین زامهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی تیمش برابر تراکتور در تبریز گفت: بازی سختی داشتیم و تراکتور در زمین خودش دنبال برد بود. ما در مجموع بازی حساب‌شده‌ای را انجام دادیم و حتی می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. خوشحالم که در نهایت برد شیرینی را در این بازی به دست آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا غیبت چند بازیکن تراکتور به سود نساجی نشد؟»، تأکید کرد: تراکتور آنقدر بازیکن دارد که اگر چند نفر را هم در اختیار نداشته باشد دیگران جای‌شان را پر کنند، در ضمن ما هم چند بازیکن‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. البته نبودن بازیکنان باتجربه‌ای مثل دژاگه و مسعود شجاعی به سود ما بود.

زامهران درباره تک گل سه امتیازی‌اش در این بازی تصریح کرد: خیلی خوشحالم که اولین گلم را در نساجی به ثمر رساندم. من مدتی مصدوم بودم و بعد از چند ماه دوری از بازی‌های رسمی، خوشحالم که در این بازی گل زدم. این گل را به احسان قهاری بازیکن مستعد نساجی تقدیم می‌کنم که متأسفانه رباط پاره کرده است. امیدوارم او با قدرت به میادین برگردد.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر با اشاره به برخی اشتباهات که درباره نامش در رسانه‌ها می‌شود، خاطرنشان کرد: اسم من در شناسنامه حسین است، ولی از بچگی فرزاد صدایم می‌زنند. برخی تصور می‌کنند دو فوتبالیست به اسم زامهران داریم و این به خاطر همین موضوعی است که توضیح دادم.

این خبر حدود ۱۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.