مدافع ۲۸ ساله سرخپوشان مرسی‌ساید به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در بازی‌های باقیمانده فصل، قهرمان زودهنگام انگلیس را همراهی کند.

مدافع ۲۸ ساله سرخپوشان مرسی‌ساید به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در بازی‌های باقیمانده فصل، قهرمان زودهنگام انگلیس را همراهی کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوئل ماتیپ که در تساوی بدون گل لیورپول در خانه اورتون از ناحیه پا مصدوم شد، به دلیل همین آسیب‌دیدگی نمی‌تواند در بازی‌های باقیمانده فصل جاری، سرخپوشان مرسی‌ساید را همراهی کند.

این مدافع کامرونی که در دقیقه ۷۳ دربی‌ مرسی‌ساید به دلیل مصدومیت جای خود را به دژان لاورن داد، جزو گزینه‌های اول یورگن کلوپ برای چیدمان خط دفاعی لیورپول بود، اما حالا این سرمربی آلمانی در غیاب او باید برنامه‌اش در این زمینه را تغییر دهد.

ماتیپ ۲۸ ساله در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: این فصل دیگر قادر نیستم به زمین مسابقه بازگردم، اما برای فصل آینده امیدوارم هر چه سریعتر به ترکیب بازگردم و به تیم کمک کنم.

لیورپول که هفته گذشته با ثبت شکست منچسترسیتی مقابل چلسی، قهرمانی زودهنگامش در لیگ برتر انگلیس مسجل شد، هنوز هفت بازی دیگر در لیگ برتر در پیش دارد که اولین بازی پنجشنبه شب مقابل منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد خواهد بود.

یورگن کلوپ سرانجام موفق شد به حسرت لیورپولی‌ها پایان دهد و با شکل دادن تیمی قدرتمند، بندرنشینان را پس از ۳۰ سال به قهرمانی در سطح اول فوتبال باشگاهی انگلیس رساند. این اولین عنوان قهرمانی لیورپول در لیگ برتر انگلیس هم به شمار می‌رود.

این خبر حدود ۱۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.