تیم فوتبال فولاد خوزستان در دیدار مقابل ماشین‌سازی به پیروزی رسید و جایگاه خود را در جمع مدعیان بالای جدول حفظ کرد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در دیدار مقابل ماشین‌سازی به پیروزی رسید و جایگاه خود را در جمع مدعیان بالای جدول حفظ کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز در ادامه هفته بیست‌ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۱ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که شاگردان جواد نکونام در این بازی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسیدند.

بابک مرادی در دقیقه ۴ تنها گل ماشین‌سازی را به ثمر رساند و فرشاد احمدزاده در دقیقه ۱۶ و لوسیانو پریرا در دقیقه ۶۵ زننده گل‌های فولاد خوزستان بودند.

شاگردان جواد نکونام با این پیروزی ۳۹ امتیازی شدند و در رتبه سوم جدول رده‌بندی و در فاصله یک امتیازی با سپاهان در جمع مدعیان باقی ماندند تا همچنان به کسب سهمیه آسیا امیدوار باشند. ماشین‌سازی تبریز هم با همان ۲۴ امتیاز قبلی‌اش در جایگاه دهم جدول ایستاد.

فرشاد احمدزاده و موسی کولیبالی از فولاد خوزستان و بابک مرادی، شاهین توکلی و احد شیخ‌لاری (سرمربی) از ماشین‌سازی در این بازی با کارت زرد داور جریمه شدند. شهاب گردان دروازه‌بان تیم فولاد خوزستان هم با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد و لوسیا پریرا در دقایق درون دروازه فولاد قرار گرفت. از آنجایی که فولاد تمام تعویض‌های خود را انجام داده بود، لوسیانو پریرا (شیمبا) از دقیقه ۸۶ درون دروازه این تیم ایستاد.

داوری این دیدار برعهده سیدرضا مهدوی بود.

این خبر حدود ۱۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.