وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ایجاد همت جمعی در بین دستگاههای اجرایی حاضر برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در زمان تعیین شده سرخابی های پایتخت را وارد بازار سرمایه کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در حاشیه نشست خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ پایتخت، گفت؛ این نشستهای تخصصی با هدف پیگیری روند خصوصی سازی و رصد اقداماتی که باید در این راستا انجام شود برگزار می شود. او با مثبت خواندن نتایج این جلسات که با حضور مسوولان خصوصی سازی،مسوولان بورس و فرابورس ،مدیران عامل دوباشگاه، معاونین و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، خاطرنشان کرد : در هفته های گذشته، مستندسازی ها،بررسی حسابهای مالی و ساماندهی بخش های مختلف دو باشگاه با قوت و قدرت پیگیری شد.

وزیر ورزش و جوانان نظارت مسوولان خصوصی سازی را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: با تعامل و پیگیری این عزیزان به مراحل حساس وتعیین کننده ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه نزدیک شده‌ایم.

وی افزود: تا ۳ ماه آینده، براساس مصوبه هیات عالی واگذاری (مورخ ۱۸ فروردین سال ۹۹) برنامه را به پیش می‌بریم و تلاش می‌کنیم تا در این باره زمانی اقدامات لازم را انجام دهیم.

مسعود سلطانی فر تهیه اسناد و مدارک مربوط به املاک تحت تملک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از جمله ساختمانها و استادیومهای مربوط به این دوباشگاه را بخشی از اقداماتی که باید انجام شود اعلام کرد و در ادامه تعیین‌تکلیف دارایی‌های سرخابی‌های پایتخت با هدف افزایش سرمایه را مورد توجه قرار داد.

وی با تاکید براین نکته که امور مربوط به خصوصی سازی با دقت بسیار انجام می شود، گفت: برای تحقق این مهم،از تخصص مشاورانی در حوزه مالی ، واگذاری و...بهره‌مند شدیم تا بتوانیم مراحل بعدی کار را با دقت و قدرت در سقف زمانی مشخص شده انجام دهیم.

وی در پایان افزود: همت خوبی در حال حاضر در دستگاه های اجرایی ذی ربط به وجود آمده و با تکیه بر این تعامل و هماهنگی، تمام تلاش خود را می‌کنیم که در زمان مشخص شده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.