هافبک پرسپولیس نقش به سزایی در صدرنشینی این تیم در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، توقف نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ایستگاه بیست و یکم به دلیل بیماری کرونا منجر به تعطیلی بیش از ۱۰۰ روزه این بازی ها شده است.

با این حال سازمان لیگ فوتبال ایران تصمیم به شروع دوباره این رقابت ها گرفته تا تکلیف باشگاه های مدعی قهرمانی و همچنین رقابت تیم ها در انتهای جدول برای فرار از سقوط مشخص شود.

پرسپولیس در حالی با ۴۷ امتیاز در صدر جدول جا خوش کرده است که شاگردان یحیی گل محمدی فاصله ای ۱۰ امتیازی با تیم های دوم و سوم جدول دارند.

سرخپوشان پایخت برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر کار چندان سختی در پیش ندارند. آنها از دوئل با مدعیان قهرمانی، به سلامت عبور کردند تا حالا مخالف سرسخت تعطیلی مسابقات باشد.

تیمی که به لطف درخشش چند بازیکن خاص خود توانست یکی پس از دیگری بردهای متوالی را کسب کرده و به زدن رکورد جدید در تکرار قرمانی فوتبال باشگاهی ایران امیدوار شود.

در بین بازیکنانی نظیر احمد نوراللهی، شجاع خلیل زاده، وحید امیری و بشار رسن، مهدی ترابی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس بود.

ترابی در دو بازی رفت و برگشت مقابل پارس جنوبی تک گل سه امتیازی زد. او در بازی پرسپولیس با ذوب آهن و تقابل با گل گهر سیرجان نیز گلزنی کرد تا نقش اول بردها را ایفا کند.

ترابی در دادن پاس گل نیز موفق بود. پنج پاس گلی که ۹ امتیاز برای پرسپولیس به ارمغان آورد تا سرخ‌ها با دخالت مستقیم هافبک خود موفق به جمع آوری ۱۸ امتیاز از ۴۷ امتیاز شوند.

۳۸ درصد از تمام ۴۷ امتیازی که پرسپولیسی ها را در فاصله ۹ هفته مانده به پایان بازی ها در استانه پوکر قهرمانی قرار داده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.