تیم فوتبال پرسپولیس در صورت ادامه رقابت های لیگ برتر کار سختی برای پوکر قهرمانی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، شیوع ویروس کرونا در اواخر سال گذشته باعث تعویق تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران شد تا تیم ها مجبور به گذراندن دوران سخت قرنطینه شده و بازیکنان آنها بصورت انفردای تمرین کنند.

تصمیم روزهای پایانی اردیبهشت توسط ستاد مقابله با کرونا در ورزش سبب شد تا باشگاه های لیگ برتری بار دیگر فرصت تمرین کردن گروهی طبق پروتکل های بهداشتی را پیدا کرده و خود را آماده شروع دوباره مسابقات کنند.

تمریناتی که تحت تاثیر مثبت شدن تست PCR برخی بازیکنان تیم های لیگ برتری قرار گرفته است تا شاید بار دیگر مسئولان سازمان لیگ فوتبال را مجاب به تغییر برنامه رقابت هایی کند که برای شروع مجدد آن در تاریخ ۲۹ خردادماه سال جاری برنامه ریزی داشته است.

با این حال باشگاه پرسپولیس به دلیل صدرنشینی ۴۷ امتیازی خود و اختلاف ۱۰ امتیازی با تیم های دوم و سوم جدول اصرار به ادامه رقابت ها یا معرفی این تیم به عنوان قهرمان فصل جاری دارد.

تیمی که در صورت ادامه مسابقات، شانس زیادی برای تکرار چهارمین قهرمانی متوالی خود و خلق رکوردی جدید برای فوتبال باشگاهی ایران که تاکنون با پوکر قهرمانی روبرو نشده است دارد.

پرسپولیس در حالی ۹ هفته پیش رو باید به مصاف پیکان، شاهین بوشهر، ماشین سازی تبریز، فولاد خوزستان، نفت مسجد سلیمان، نساجی، ذوب آهن، گل گهر سیرجان و سایپا برود که پنج بازی را به عنوان میهمان پیش رو دارد.

سرخپوشان پایتخت که فصل جاری، در خانه به راحتی گل می زنند بی هیچ مشکلی در خارج از تهران نیز به سه امتیاز رسیده اند. شاگردان یحیی گل محمدی در بیست و یک هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر تنها دو گل بیرون از خانه دریافت کرده اند که اماری فوق العاده برای این تیم محسوب می شود.

پرسپولیس همواره در بازی های خانگی نیز میانگین بیش از یک و نیم گل را در کارنامه خود داشته است که نشان می دهد سرخ ها کار راحتی برای قهرمانی خود در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر دارند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )