مهین فرهادی زاد درباره پاداش بانوان فوتسالیست گفت: پیگیر موضوع هستیم و سرپرست فدراسیون قول پرداخت پاداش را داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از وزارت ورزش، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: دختران فوتسالیست با غیرت مثال زدنی به مصاف رقبا می‌روند، پیگیر عدم پرداخت پاداش بانوان ملی پوش هستیم.

مهین فرهادی زاد ادامه داد: واقعیت این است که دختران ما بدون توجه به پاداش و با عرق ملی و با غیرتی مثال زدنی در مسابقات حاضر شده، همه توان خود را می‌گذارند و به مصاف حریفان خود می‌روند و قهرمان هم می‌شوند، چون انگیزه کافی برای کار دارند، اما ما هم نباید فراموش کنیم که پرداخت جوایز آن‌ها انگیزه بیشتری در برنامه‌های آتی ایجاد می‌کند.

وی افزود: در خصوص پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال پیگیری کردیم و سرپرست فدراسیون فوتبال هم قول داده است که در صورت فراهم شدن امکان مالی، پرداخت‌ها انجام شود.

معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: از طریق نبی پیگیری کردم پرداخت نشدن پاداش‌ها تنها مربوط به تیم ملی فوتسال بانوان نیست و فدراسیون فوتبال تیم‌های دیگری هم دارد که هنوز پاداش خود را نگرفته اند.

وی افزود: در هر صورت پیگیر مطالبات بانوان هستم، چون معتقدم پاداش ورزشکار باید به موقع پرداخت شود تا انگیزه‌ها کم نشود.

فرهادی زاد در خصوص احتمال افزایش پاداش بانوان فوتسال، گفت: فوتسالیست‌ها باید با آرامش کار خود را دنبال کنند و اجازه دهند فدراسیون فوتبال با قوانین مصوب کارها را انجام دهد. واقعیت این است که پرداخت‌ها به زودی انجام می‌شود و ما هم پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.