پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نمی‌توان فوتبال را برای همیشه یا برای مدت زیادی تعطیل کرد و بالاخره باید این رشته جذاب ورزشی از یک جایی مجددا آغاز شود.

محمدرضا مهران پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در نهایت تصمیم گیری در خصوص شروع فوتبال را باید به عهده متخصصان گذاشت و ظاهراً آنها هم تصمیم خود را گرفته‌اند. لذا تنها کاری که اهالی فوتبال می‌توانند انجام این است که از این تصمیم اطاعت کنند.

وی اضافه کرد: در مورد پایان کرونا نمی‌شود با قاطعیت صحبت کرد اما شنیده می‌شود که این ویروس حداقل یک سالی وجود دارد. لذا فوتبال هم مثل دیگر فعالیت‌های اجتماعی نباید کامل تعطیل باشد و تنها باید با در نظر گرفتن همه تمهیدات لازم این رشته را زنده نگه داشت.

مهران پور تصریح کرد: بالاخره فوتبال باید از یک جا شروع دوباره شود و بد هم نیست که این شروع دوباره از همین ۹ هفته باقی مانده از فصل نوزدهم باشد. شاید این ۹ هفته تمرینی باشد برای برگزاری فصل آینده.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: شاید بتوان با در نظر گرفتن تمهیدات لازم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه فوتبال را با کمترین خسارت و آسیب داشت و چرخه فوتبال را بار دیگر راه اندازی کرد.

هافبک سابق تیم استقلال بیان داشت: شاید شروع دوباره فوتبال روحیه مردم را هم بالا ببرد و باعث شود تاحدودی نشاط به سطح جامعه باز گردد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )