سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: انجام بدنسازی سنگین برای فینال لیگ کار بیهوده‌ای است و من چنین برنامه‎‌ای ندارم.

حمید بی غم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تعیین زمان برگزاری دیدارهای رفت و برگشت فینال لیگ برتر فوتسال بین گیتی پسند و مس سونگون گفت: باتوجه به تعطیلی چند ماهه مسابقات و تمرینات، انجام کار بدنسازی سنگین برای فینال بیهوده است و من آنرا انجام نمی دهم. باید بدن بازیکنان را با کار با توپ آماده و انرژی آنها را برای فینال تقسیم کنیم. در این ارتباط از نظر بزرگان هم استفاده کرده ایم تا بهترین آماده سازی را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در خصوص احتمال مصدومیت بازیکنانش در صورت نداشتن بدنسازی یادآور شد: اگر بخواهیم به یکباره به بازیکنان فشار بیاوریم، آسیب هایش بیشتر است و آنها در زمان مسابقه هم دچار افت خواهند شد.

بی غم که برای از سرگیری تمرینات گیتی پسند در اصفهان به سر می برد، در پاسخ به سئوالی مبنی بر زمان شروع تمرینات تیمش تصریح کرد: امروز تست کرونا داده ایم. امیدوارم فردا جواب تست ها بیاید و سپس تمرینات را آغاز کنیم. دوس سانتوس و الکس فالکن دو بازیکن برزیلی هم روز یازدهم خرداد به تمرینات اضافه می شوند.

وی با اشاره به جدایی قطعی دوس سانتوس از گیتی پسند بعد از فینال لیگ برتر و دلیل این تصمیم و ارتباطش با مسائل مالی گفت: این بازیکن تصمیم گرفته است سال بعد به اسپانیا برود. او قول داده بهترین عملکردش را در فینال داشته باشد و با خاطره خوب ایران را ترک کند. درباره مسائل مالی هم باید بگویم که دوس سانتوس اصلاً بحثی از پول مطرح نکرد. او یک بازیکن کاملاً حرفه ای است و فقط گفت که سال بعد به اسپانیا می روم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند درباره احتمال جدایی الکس فالکن دروازه بان برزیلی در فصل بعد هم یادآور شد: یکی، دو باشگاه ایتالیایی خواهان الکس هستند ولی او هنوز تصمیم نگرفته است. الکس یک دروازه بان فوق العاده است و باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

بی غم در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال دارد سپهر محمدی دروازه بان سابق گیتی پسند به این تیم بازگردد؟ اظهار کرد: صحبت خاصی از بازگشت سپهر نشده است. او یکی از دروازه بان های بزرگ فوتسال ایران و از بزرگترین ورزشکاران شهر اصفهان است که احترامش واجب است. فعلاً تصمیم برای فصل آینده مشخص نیست.

وی در واکنش به صحبت های قائم مقام باشگاه گیتی پسند که گفته بود اولویت باشگاه برای فصل بعد ادامه کار با حمید بی غم است، تاکید کرد: مسئولان باشگاه تا امروز (تا ظهر امروز) با من صحبت نکرده اند. هدف اولم این است که با تلاش و پشتکار، بهترین نتیجه امسال را رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در پایان درباره تصمیم کمیته فنی و توسعه برای شرکت دادن تیم قهرمان لیگ در جام باشگاه های آسیا و نایب قهرمان لیگ در جام باشگاه های جهان گفت: کمیته فوتسال بهترین تصمیم را گرفت و از اعضایش تشکر می کنم. سال گذشته نماینده ایران هم در آسیا و هم در مسابقات جام باشگاه های جهان شرکت کرد و چون خسته بود نتوانست در مسابقات جهان نتیجه بگیرد. این تصمیم باعث می شود سایر تیم ها هم انگیزه پیدا کنند و بازیکنان و مربیان بیشتری از ایران خود را در عرصه بین الملل نشان بدهند. به نظرم تصمیم کمیته فوتسال عاقلانه بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.