روزنامه کوریره‌دلو اسپورت ایتالیا آخرین وضعیت سردار آزمون را تشریح و اظهارات اخیر این مهاجم ایران را منعکس کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه کوریره‌دلو اسپورت ایتالیا امروز در گزارشی ضمن بازتاب صحبت های سردار آزمون نوشت: «حتی در ایران هم مردم می خواهند بدانند. آنها می خواهند آینده بت کشورشان را بدانند، بازیکنی که به عنوان پادشاه فوتبال ایران شناخته می شود. در حال حاضر سردار آزمون هنوز در سرزمین تزارها و تیم زنیت بازی می کند اما علاقه باشگاه ناپولی (به جذب آزمون) همه جا منعکس شده است.»

این روزنامه سپس صحبت های آزمون که دو روز پیش در تلویزیون ایران انجام شد را منتشر کرده است: «دنبال چالش جدیدی هستم اما نمی توانم چیزی بگویم. دو باشگاه (ناپولی و زنیت) در حال مذاکره هستند.»

کوریره دلو اسپورت در ادامه تاکید کرده که اگر این صحبت‌ها آغاز و افتتاح انتقالش به ناپولی نیست پس چه چیز دیگری می‌توان به آن اضافه کرد؟

روزنامه ایتالیایی همچنین بخش‌های دیگری از اظهارنظر سردار آزمون را منعکس کرده و نوشته است که پاسخ این مهاجم ایران به سئوالات صمیمانه اما دیپلماتیک بوده است.

سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا هم امروز اعلام کرد که ناپولی به جذب آزمون علاقه دارد و این بازیکن ایرانی هم راز خود را برای بازی خارج از روسیه برملا کرده است اما باشگاه زنیت استراتژی‌هایی برای فروش او در نظر دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.