سرمربی تیم العربی قطر که مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان را در اختیار دارد در خصوص بازیکنان خارجی استراتژی خاصی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الوطن قطر در گزارشی به بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال العربی و احتمال بروز تغییرات در بین بازیکنان این تیم خصوصا مهره‌های خارجی تیم با تصمیم سرمربی خبر داد.

به نوشته این روزنامه هالگریمسون سرمربی ایسلندی العربی گزارش فنی کاملی از تیم و آخرین وضعیت بازیکنان در اختیار باشگاه قرار داده است اما استراتژی این مربی در خصوص بازیکنان خارجی هنوز مشخص نیست.

در این گزارش برنامه مورد نظر سرمربی برای فصل آینده به باشگاه اعلام شده و در خصوص مهره‌های اصلی تیم تصمیم‌گیری خواهد شد، اگرچه بازیکنان خارجی العربی از جمله مرتضی پورعلی‌گنجی همچنان با این تیم قرارداد دارند. انتظار می‌رود در این بخش ثبات لازم برای العربی ایجاد شود اما هالگریمسون برنامه و استراتژی ویژه‌ای برای فصل آینده در نظر دارد که تا پیش از پایان فصل جاری آن را فاش نخواهد کرد.

سرمربی ایسلندی تلاش می‌کند تمرکز و آرامش تیمش را در رقابت برای رسیدن به جایگاه چهارم جدول همچنین صعود به فینال جام حذفی حفظ کند تا بتواند سهمیه حضور در مسابقات آسیایی را کسب کند. بر همین اساس سرمربی العربی برنامه‌های خودش را در پایان فصل افشا خواهد کرد که ممکن است تغییراتی در بین بازیکنان خارجی این تیم نیز ایجاد شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.