محمد ستاری، مدافع تیم فوتبال پیکان می‌گوید با اینکه انگیزه بالایی برای شروع لیگ دارند، اما از طرفی بابت کرونا دچار نگرانی و استرس هستند.

محمد ستاری، مدافع چپ تیم پیکان درباره شروع تمرینات پیکان و شرایط موجود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در تعطیلی بیش از دو ماهه تمرینات گروهی، اکثر بازیکنان تمرینات اختصاصی انجام دادند و من هم به صورت منظم تمرین کردم. شرایط خوبی در انتظار پیکان است، چون تمام تیم با انگیزه هستند و توانایی‌های بازیکنان تیم بالاست و به دلیل یکسری مشکلات و بدشانسی نتایج مناسبی نگرفتیم، اما مسلماً در ادامه مسابقات موفق خواهیم شد.

وی با اشاره به شروع تمرینات لیگ اظهار داشت: از روز شنبه تمرینات ما شروع شده و خوشبختانه نتایج تست کرونای همه اعضای تیم منفی بوده است و می‌توانیم با خیال راحت تمام تمرینات بدنی و تاکتیکی را انجام دهیم. البته از آنجا که تست چند بازیکن تیم‌های دیگر مثبت شده، استرس داریم کسی ناقل باشد و به ما هم سرایت کند.

مدافع تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: تعطیلی فوتبال خوشایند منِ بازیکن و جامعه نیست، اما باید حداکثر تمهیدات اندیشیده شود تا مربیان، بازیکنان و سایر عوامل تیم‌ها به ویروس کرونا مبتلا نشوند. من الان چون در عضویت پیکان هستم، می‌بینم تمام اعضا با چه وسواسی مراقب خودشان هستند و این امیدوارکننده است.

ستاری گفت: جا دارد از تلاش بی‌وقفه آقای گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه برای حل مشکلات تیم قدردانی کنم. آقای ویسی هم به تیم انگیزه می‌دهد تا گذشته را فراموش کنیم. از آقای فرکی هم که خیلی برای‌مان زحمت کشید، تشکر می‌کنم. جای افسوس دارد که در تیم ما به بدنساز بی‌علمی اعتماد شد که در تیم میان کادر و حتی بازیکنان تفرقه انداخت، وگرنه پیکان پتانسیل بالایی داشت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.