کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس در بخشی از کتاب شرح حال جنجالی خود از هم تیمی‌‌اش نیز انتقاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو، نوبت به لئوناردو بونوچی رسیده که از سوی جورجو کیه‌لینی مورد انتقاد قرار بگیرد.

کاپیتان یوونتوس در کتاب شرح حال تازه منتشر شده‌اش با عنوان «من جورجو» از جدایی احساسی بونوچی از یوونتوس در سال ۲۰۱۷ برای پیوستن به میلان انتقاد و آن را غیرمنطقی دانسته است. بونوچی پس از اختلاف پیدا کردن با کادر فنی یوونتوس، این تیم را ترک کرد اما تنها یک سال بعد پشیمان شد و دوباره به بانوی پیر برگشت.

کیه‌لینی ۳۵ ساله درباره تصمیم هم‌تیمی‌اش در کتاب خود که نشریه کوریره دلواسپورت بخشی از آن را منتشر کرده نوشته است: یک سالی که لئوناردو در میلان سپری کرد، متفاوت بود. آن یک انتخاب قطعاً اشتباه بود چون آن تصمیم را در آرامش و صلح با خودش نگرفت و به همین دلیل هم تصمیمش آگاهانه نبود. لئو به هزار یک و دلیل آشفته بود. من بابت تمام اتفاقاتی که برای او در هفته‌های دور از یکدیگر رخ می‌داد، متأسف بودم. مطمئنم که اگر آن اتفاقات در زمان دیگری رخ داده بود، من او را مجبور می‌کردم در تصمیمش تجدید نظر کند. همانطور که آنتونیو کونته در ماه جولای سال ۲۰۱۴ زمانی که من در تیم نبودم، تصمیم به رفتن گرفت.

کیه لینی ادامه داد: من با لئو صحبت کردم و به او گفتم که همه چیز درست شده و اینکه تصمیمش از ابتدا تا انتها غیرمنطقی بوده است. اگر به رئال مادرید می‌رفت برایم قابل درک بود اما رفتنش به میلان؟ خوشبختانه، تقدیر می‌خواست که همه چیز سرجای خودش برگردد.

بونوچی در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۳۴ بازی برای یوونتوس انجام داده و آماده از سر گرفته بازی‌هایش در سری A بعد از وقفه دو ماهه به دلیل شیوع کرونا می‌شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.