باشگاه منچستریونایتد از شانس بالایی برای جذب مدافع سنگالی تیم فوتبال ناپولی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندین رسانه ایتالیایی با انتشار گزارش‌هایی مدعی شده‌اند، باشگاه منچستریونایتد بخت اول به خدمت گرفتن کالیدو کولیبالی از ناپولی است و در این راه در وضعیت بهتری نسبت به رقبایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، لیورپول و نیوکاسل دارد.

رسانه‌های فرانسوی اخیراً گزارش داده‌ بودند باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قید خرید کولیبالی را زده است، این در حالی است که دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید هم اهداف دیگری را برای تقویت خط دفاعی خود در نظر دارند. طبق گزارش روزنامه‌های ایتالیالیی «رپابلیکا» و «ایل‌ماتینو»، در صورتی که کالیدو کولیبالی بخواهد در تابستان پیش‌رو اقدام به ترک سن‌پائولو کند، منچستریونایتد کاندیدای اول به خدمت گرفتن اوست.

رقم درخواستی باشگاه ناپولی برای فروش این مهاجم سنگالی اکنون به ۹۰ میلیون یورو کاهش یافته، این در حالی است که در چند سال اخیر، آئورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی چندین پیشنهاد بالای ۱۰۰ میلیون یورویی را از باشگاه‌های دیگر بابت جذب این بازیکن رد کرده بود.

کولیبالی ۲۸ ساله که در سال ۲۰۱۴ در ازای ۷.۷۵ میلیون یورو از خنک بلژیک به ناپولی پیوست، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ تحت‌ قرارداد این باشگاه ایتالیایی است. همچنین عملکرد خوب این مدافع سنگالی در ناپولی همراه با کسب عنوان بهترین مدافع سری A در فصل ۱۹-۲۰۱۸ بوده است.

کالیدو این فصل با مصدومیت‌های جدی مواجه شده است، به همین خاطر تنها در ۲۱ بازی از رقابت‌های مختلف توانسته آبی‌پوشان ناپل را همراهی کند. گفته می‌شود باشگاه‌هایی همچون تاتنهام و منچسترسیتی هم وضعیت او را زیرنظر دارند.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.