باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای قطعی کردن قرارداد مهاجم قرضی خود پیشنهاد بالاتری ارائه کرده که البته هنوز کمتر از رقم مورد نظر باشگاه اصلی اوست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد قبلی خود برای خرید مائورو ایکاردی را به ۶۰ میلیون یورو رسانده است هرچند هنوز با رقمی که اینتر می‌خواهد فاصله دارد.

ایکاردی تابستان سال گذشته پس از کنار گذاشته شدن از برنامه‌‌های آنتونیو کونته، به پاری‌سن‌ژرمن قرض داده شد. عملکرد او در این فصل توجه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را جلب کرده (۲۰ گل در ۳۱ بازی) و به همین دلیل آنها سعی در جذب وی دارند اما خرید او برای این باشگاه ۷۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت، رقمی که اینتر روی مهاجم آرژانتینی‌اش گذاشته است.

این دومین پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن برای خرید قطعی ایکاردی است که شامل ۵۰ میلیون یورو به عنوان رقم پایه و ۱۰ میلیون یوروی دیگر پاداش‌های مرتبط با عملکرد اوست.

پاری‌سن‌ژرمن تا ۳۱ ماه می فرصت دارد تا ایکاردی را از اینتر بخرد اما مشخص نیست که پیشنهاد دومش بتواند نظر نراتزوری را جلب کند. البته طبق ادعای خبرنگار شبکه اسکای اسپورت، مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و اینتر برای ماندن ایکاردی ۲۶ ساله در پارک دو پرنس در حال انجام است.

پیشنهاد دوم PSG اگرچه ۱۰ میلیون یورو کمتر از رقم درخواستی اینتر است اما باز هم برای این باشگاه آن هم در شرایط فعلی که به خاطر شیوع کرونا دچار ضرر مالی شده قابل توجه است.

این خبر حدود ۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.