سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید مخالف پیوستن ستاره آرژانتینی اینتر به بارسلوناست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابیو کاپلو ضمن تمجید از لائوتارو مارتینس، معتقد است این مهاجم آرژانتینی بهتر است در ترکیب اصلی اینتر به حضورش در سری A ادامه دهد تا اینکه بخواهد در بارسلونا نیمکت‌نشین باشد.

اخیراً نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا مدعی شد دو باشگاه بارسلونا و اینتر برسر انتقال لائوتارو مارتینس به جمع آبی‌واناری‌ها در ازای پرداخت ۶۰ میلیون یورو از جانب کاتالان‌ها و انتقال همزمان دو بازیکن بارسا به این تیم ایتالیایی، به توافق رسیده‌اند.

فابیو کاپلو که بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۷ و ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ هدایت رئال مادرید را برعهده داشت، به برنامه «لارگرو» از شبکه رادیویی «کادناسِر» اسپانیا گفت: لائوتارو بازیکن خیلی خوبی است. مارتینس همه چیز دارد، او کیفیت بازی بالایی دارد، خیلی سریع حرکت می‌کند و در شوتزنی به سمت دروازه هم خیلی خوب است.

سرمربی پیشین تیم‌های میلان، رم و یوونتوس ادامه داد: رفتن به بارسلونا و قرار گرفتن در ترکیب اصلی با وجود مهاجمی همچون لوئیس سوارس کار دشواری است. به نظرم بودن در ترکیب اصلی اینتر بهتر از نیمکت‌نشینی در بارسلوناست.

مارتینس ۲۲ ساله که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ تحت قرارداد باشگاه اینتر است،‌ با درخششی که این فصل داشته، نظر باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی را به خود جلب کرده است.

لائوتارو این فصل در ۳۱ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۶ گل به ثمر رسانده و چهار گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

این خبر حدود ۴ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )