علی کریمی، هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه تیمی را بدون ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر قهرمان اعلام کنند، کار درستی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با بخش خبری این باشگاه درباره سالی که گذشت، گفت: سال ۹۸ ما شرایط خوبی داشتیم تا اینکه سرمربی تیم جدا شد. تا زمان انتخاب فرهاد مجیدی چند امتیاز مهم از دست دادیم و این موضوع باعث شد از نظر روحی و امتیازی کمی عقب بیافتیم. در ادامه هم با پیش آمدن ویروس کرونا، لیگ تعلیق شد و باید ببینیم در ادامه چه می‌شود.

وی افزود: به خاطر کرونا در خانه بمانیم. این روزها ما هم در خانه تمرین می‌کنیم تا سریع‌تر این روزها بگذرد و سلامتی به جامعه برگردد. هرچند که تمرین انفرادی با تمرین گروهی یکی نیست، ولی ما هم مثل همه مردم در پویش در خانه بمانیم، شرکت داریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت بازی‌هلی لیگ تصریح کرد: از نظر من چون تیم‌ها هزینه کرده‌اند و بخشی از لیگ هم سپری شده، در صورتی که در یک ماه پیش روی مسئله کرونا حل شود، می‌توان بعد از یک فرصت حدودا یک ماهه برای آماده‌سازی تیم‌ها، ادامه لیگ را برگزار کرد. با این‌حال اگر موضوع کرونا در روزهای پیش روی حل نشود، بهتر است امسال را از تقویم در بیاورند، گویا وجود نداشته است. ‌با این شرایط تیمی قهرمان نمی‌شود. احتمالا لیگ‌های دیگر نیز همین کار را بکنند.

کریمی خاطرنشان کرد: در کشور ما خدا را شکر شرایط نسبت به اروپا بهتر است و مردم خیلی رعایت می‌کنند. همانطور که گفتم اگر تا یک ماه دیگر شرایط خوب شد، می‌توان ادامه لیگ را بدون تماشاگر برگزار کرد ولی اینکه بدون ادامه دادن لیگ، تیمی را قهرمان اعلام کنیم، درست نیست. ‌

وی در پایان درباره بهترین خاطره سال ۹۸ ‌خود گفت: گلی که به پارس جنوبی زدم خیلی خوب بود و اعتماد به نفسم را برگرداند. گل مهمی در تمام دوران فوتبالم بود.‌

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )