مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم به نمایندگی از این باشگاه، پاسخ بیانیه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر علیه هومن افاضلی را داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، احد علوی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره بیانیه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: اینکه باشگاه‌های پارس جنوبی و شاهین در کنار ایرانجوان، سرمایه‌های استان بوشهر هستند، بر هیچکس به‌خصوص باشگاه بزرگ پارس جنوبی جم و هوادارانش پوشیده نیست. مسئولان مرکز استان هم باید چنین دیدگاهی داشته باشند که قطعاً نیز اینگونه است.این مسئله بارها از سوی سرمربی پارس جنوبی عنوان شده است.

وی افزود: در شرایط بحرانی کنونی کشور، اتحاد و همدلی در سال جدید بیش از پیش لازم و ضروری به نظر می‌رسد و از همین بابت می‌گویم سرمربی محترم پارس جنوبی، هرگز موضعی مبنی بر سقوط دو تیم انتهای جدول فصل جاری که شاهین شهرداری بوشهر را در بر می‌گیرد، عنوان نکرده است.

مدیر رسانه‌ای پارس جنوبی با اشاره به اظهارات سرمربی این تیم تصریح کرد: افاضلی بارها اعلام کرده تمام باشگاه‌ها در کنار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، با تشریک مساعی و خردجمعی تصمیم بگیرند و به هیچ عنوان در صحبت‌های افاضلی، موضوع تعیین تیم‌های سقوط‌کننده مطرح نبوده است.

«دوستان در باشگاه شاهین بهتر بود قبل از صدور چنین بیانیه عجولانه‌ای، مصاحبه سرمربی پارس جنوبی جم را مطالعه می‌کردند و با اشراف کامل بر موضوع به اظهارنظر می‌پرداختند.» علوی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: ای کاش بابت هر مسئله‌ای، پای هواداران را به میان نیاوریم که خیلی خوشایند مردم آگاه استان بوشهر نیست؛ چرا که دغدغه اصلی سرمربی پارس جنوبی جم هم حفظ سلامت جان هواداران فوتبال است که تمامی اقشار هواداری فوتبال ایران را در بر می‌گیرد. مسلماً این موضوع برای باشگاه شاهین نیز از اهمیت بالایی برخودار است که سلامت هوادارانش در اولویت باشد.

وی خاطرنشان کرد: سرمربی پارس جنوبی جم و مجموعه باشگاه همواره به تیم هم‌استانی خود احترام گذاشته و از این مجموعه انتظار می‌رود که جهت فرافکنی و بازی با احساسات هواداری، از انتشار و موضع‌گیری در قبال موضوع غیرواقع خودداری شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.