بازیکن تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: ارزش جان انسان‌ها بسیار زیاد است و با ادامه این وضعیت، باید لیگ برتر فوتبال تعطیل شود.

رضا دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تعطیلی لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: شرایط سختی را پشت‌سر می‌گذاریم و تمرین کردن در خانه به هیچ‌عنوان با تمرینات تیمی قابل قیاس نیست. در حال حاضر از لحاظ تنوع تمرین و مسائل دیگر با شرایط سختی مواجه هستیم و این وضعیت طبیعتا بازیکنان را از لحاظ بدنی دچار مشکل می‌کند. مطمئنا بدن‌های بازیکنان نسبت به چند هفته پیش افت کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال می‌دهد لیگ برتر تعطیل شود؟ عنوان کرد: نمی‌دانم شرایط چگونه جلو خواهد رفت ولی با ادامه این وضعیت باید لیگ تعطیل شود چون ارزش جان انسان‌ها خیلی بیشتر از فوتبال است. حتی انجام بازی بدون تماشاگر هم کمکی نمی‌کند چون تیم‌ها باید به سفر بروند و این موضوع بازیکنان، مربیان و دیگر عوامل برگزاری مسابقات را به دردسر می‌اندازد.

دهقانی گفت: اگر قرار باشد بازی‌ها ادامه پیدا کند، طبیعتا بازیکنان با خطر مصدومیت مواجه خواهند شد و کیفیت فنی مسابقات هم پایین می‌آید. اگر بیماری کرونا ادامه داشته باشد بهتر است که بازی‌ها را تعطیل کنند، اگر قرار باشد زمان را از دست بدهیم و مسابقات ادامه پیدا کند، قطعا لیگ فصل آینده هم خراب خواهد شد که امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.

بازیکن نساجی در خصوص اینکه آیا با تعطیلی لیگ برتر، باید قهرمان لیگ را مشخص کنند، خاطرنشان کرد: امیدوارم در نهایت فدراسیون تصمیم منطقی بگیرد. من تصمیم‌گیرنده نیستم ولی باز هم تاکید می‌کنم که جان انسان‌ها بسیار ارزش است. امیدوارم این بیماری هم هر چه زودتر در دنیا ریشه‌کن شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.